Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przerzucił zdrowo :thumbdown:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a juz myslalem ze razem powalczymy ze zdjeciami :) no ale moze sie cos trafi jeszcze

ja mam na zbyciu sony h5 no ale to lustrzanka nie jest heh ale ma te same opcje co moje lustro :)

Opublikowano

no mi też jest ciężko ogarnąć te wasze dzisiejsze całodniowe tematy :kwasny:

Seba, miałeś nie pić, czyżby koniec postu ? może kobitka wyjechała? aaaaaaaaaaa wyjąłeś wszywkę :?: :?: :?: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh bardzo smieszne :P:kox::naughty: szlaban obowiazuje w tygodniu a dzis to juz weekend :D takze moge :P

Opublikowano

jak w dobrej kasie to może coś osobno skompletuję :tongue4:

witam podlądaczke :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak w dobrej kasie to może coś osobno skompletuję :tongue4:

witam podlądaczke :wink4:

http://allegro.pl/sony-dsc-h5-i1236614883.html

takie cos

Opublikowano

jaką podglądaczkę? wypraszam sobie, zawsze jak jestem to się odezwę, ja nie pracuję z kompem jak wy :wink4: :wink4: :wink4::good:

Opublikowano

to nie to o czym myśle :tongue4:

Opublikowano

kurcze, kiedyś nie miałam tego problemu co teraz z nadrabianiem spamu u Was :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

no raczej to ma juz ze 4 lata :) pozatym to zwykla cyfrowka :) [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________heheh sie zyje :) sie gra sie rozwija lodz a co :P

Opublikowano

zapoluje na coś nowego :kox:

Opublikowano

współczuję Tomkowi, jak będzie musiał wszystko ogarnąć po powrocie ze ''szkolenia'' :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

buaahhahah utonie nei ma co :D

Opublikowano

miał być w piątek :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________pewno zapił i będzie jutro :polew: :polew:

Opublikowano

szuka rurki do bagnetu :P

Opublikowano
  • Autor

heheh uzywacie ludziska facebooka ??

Opublikowano

a co to takiego :polew:

Opublikowano

heheh uzywacie ludziska facebooka ??

a co to jakiś krem ?- jak tak to Kasia wie na pewno :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: heheh powaznie pytam bo moze by zalozyc proil audi a4 klub lodz :D z naszym logosem :D

nie bardzo wiem co bysmy tam wklejali poza zdjeciami no ale moze kazdy by cos od siebie dorzucal zeby jakos obudzic lodz :D

Opublikowano

no to pyk po jednym kielichu "księżycowej"

:good:

co panowie na to ???

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:11_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: heheh powaznie pytam bo moze by zalozyc proil audi a4 klub lodz :D z naszym logosem :D

nie bardzo wiem co bysmy tam wklejali poza zdjeciami no ale moze kazdy by cos od siebie dorzucal zeby jakos obudzic lodz :D

Seba to chyba nie jest taki zły pomysł :mysli: :mysli: :good: :good:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:12_________________________________________________Dobra :confused4: nie chcecie walnę sam :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.