Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oooooooooooooo Mariusz lowisz ryby ???

o Panie widze ze chyba sie dogadamy .....................

a wogole to co Wy mieszkanie na Kuraku ???

bo ja sie ostatnio zorienotwalem ze znaku z Piastowa nam na Kurak zrobili hehehe :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dupota, nie spota, idziemy do wiktora na urodziny

a ty rano jedziesz z dzieckiem na ryby więc nie chlej już więcej :rant:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:38_________________________________________________pielęgniarki na frontach też były i ofiarnie swą służbę pełniły....

no i pozamiatane :(

juz sie spociliśmy :polew: :polew: :polew:

chyba pozostanie nam czekanie na następny weekend :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Seba czy kurczak upiekł się jak należy :naughty: :naughty:

nooo temat skonsumowany jeden kurak po bulgarsku drugi po wegiersku :D tak sie przyprawy nazywaly :D

plus pomidory nadziane serem i ziolami prowansalskimi :D

zajebiascze bylo :D

Opublikowano

Seba tak sobie myślę - dziś kurczak z rożna z pomidorkami i takie tam, za tydzień mówisz , że wieczór kawalerski - k..wka czy ty się czasem nie żenisz kolego :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Seba czy kurczak upiekł się jak należy :naughty: :naughty:

nooo temat skonsumowany jeden kurak po bulgarsku drugi po wegiersku :D tak sie przyprawy nazywaly :D

plus pomidory nadziane serem i ziolami prowansalskimi :D

zajebiascze bylo :D

:slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

dupota, nie spota, idziemy do wiktora na urodziny

a ty rano jedziesz z dzieckiem na ryby więc nie chlej już więcej :rant:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:38_________________________________________________pielęgniarki na frontach też były i ofiarnie swą służbę pełniły....

no i pozamiatane :(

juz sie spociliśmy :polew: :polew: :polew:

chyba pozostanie nam czekanie na następny weekend :lol1:

chriss-u, będzie temat to zrobimy tj. spota tylko żeby było kilka osób :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:52_________________________________________________

Seba czy kurczak upiekł się jak należy :naughty: :naughty:

nooo temat skonsumowany jeden kurak po bulgarsku drugi po wegiersku :D tak sie przyprawy nazywaly :D

plus pomidory nadziane serem i ziolami prowansalskimi :D

zajebiascze bylo :D

:slina: :slina: :slina: :slina:

nie powiem - mi też letko pociekła :slina:

Opublikowano
:polew: temat może być tylko gorzej z tymi osobami :polew:
Opublikowano

osoby też będą jak będą chcieć, A MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDĄ CHCIEĆ :evil: :evil: :evil: TYLKO, O KTÓREJ GODZINIE - jutro się dogadamy :good: :good:

Opublikowano

już to widzę ilu Was będzie :polew: :polew:

Opublikowano

osoby też będą jak będą chcieć, A MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDĄ CHCIEĆ :evil: :evil: :evil: TYLKO, O KTÓREJ GODZINIE - jutro się dogadamy :good: :good:

jutro pomyślimy chociaż mam grafik napiety

dobra spadam bo co tak o suchym pysku bede siedział :polew: :polew: :polew:

już to widzę ilu Was będzie :polew: :polew:

cięko to widze

:?:

Opublikowano
  • Autor

hhehe no nie powiem kurak i pomidorki pierwsza klasa moge zrobic

jak zrobimy jakis grill spot :D

ja mam gril elektryczny w razie co hehehe :D

nie nie nie zenie sie :D nie wiem czy to dobrze czy zle ...

wiem jedno :D whiskey sie konczy :D:naughty::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:05_________________________________________________DIABLO WLODARCZYK GO GO GO ZBIJ CZARNUCHA :D nie jestem rasista :D :D :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

dobra ja też uciekam :hi:

Opublikowano

hhehe no nie powiem kurak i pomidorki pierwsza klasa moge zrobic

jak zrobimy jakis grill spot :D

ja mam gril elektryczny w razie co hehehe :D

nie nie nie zenie sie :D nie wiem czy to dobrze czy zle ...

wiem jedno :D whiskey sie konczy :D:naughty::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:05_________________________________________________DIABLO WLODARCZYK GO GO GO ZBIJ CZARNUCHA :D nie jestem rasista :D :D :gwizdanie: :kox:

mam nadzieję, że Robinson padnie :evil: :evil: kciuki za Diablo

Opublikowano
  • Autor

cooooooooooooooooooo

jak do pracy ???

ja ru skoczylem 0.7 whiskey kurde form roncie :D

rosnie znaczy sie :D [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:16_________________________________________________no no Mario dokladnie my to sie dogadamy cos czuje :D

dopingujemy no to PYK za DIABLO

Opublikowano

nie inaczej - duży pyk czyli .....

BIG PYKUS :wink4: :wink4: :drunk:

Opublikowano
  • Autor

no i polecial :D

narazie kurde tak bez rewelacji jak na mudzina ktory sam sie boksu oczy to daje rade :D

mudziny to mudziny :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:25_________________________________________________no i PYK za 3 runde

Opublikowano

tak jak mówisz :good: :good: PYK :drunk:

Pamiętaj, że ja jeszcze dziś muszę do Wawy dolecieć :polew::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Powaznie ?? to moze wpadniesz ja niedaleko lotniska mieszkam :D

zapraszam na piwko z rana :D

Opublikowano

Seba jak dolecę do Wawy to dam cynka - tym czasem PYK :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.