Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no spoko PYK

a co jutro w warszawie i o ktorej ?? :)

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:35_________________________________________________a wogole kom masz ??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba, jak to się mówi " dusza chciała by do raju ale grzechy nie pozwalają :no: " dziś nie wyda,

ale uwierz mi jeszcze was zaskoczę :wink4::naughty::wink4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:40_________________________________________________tym czasem PYK :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w razie jakby co kom masz na PW :) jakbys nie mial ;)

jak bedziesz w warszawie daj mi znac wczesniej sie cos zorganizuje :)

takze nie ma problemu :) [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:43_________________________________________________nooooooooooooooo

wiecej DIABLO :D

Mario jesli moge tak mowic ;)

jak cos to rano dluuuuuuuuuuuuugo dzwon :P:D :D :D

a na ryby to musimy sie umowic na jezioro lichenskie....

gwarancja sportu i alko :D :D :D i rodzinka ... :D :D :D

Opublikowano

eeee, jaki tam diablo....

na canal + leci 'adrenalina 2' :kox:

Opublikowano
  • Autor

DIABLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO gratsy :D [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 01:09_________________________________________________coo a co to jest adrenalina 2 ??

a Ty wogole psac nie powinnas ?? :D :D :D [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 01:09_________________________________________________przepraszam spac mialo byc :D

Opublikowano

DIABLO tylko i wyłącznie

Opublikowano

nie spie .... kombinuje skąd piffffko wykombinować bo sie skończyło :P

Opublikowano
  • Autor

jedyne rozwiazanie sluszne :D [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 01:16_________________________________________________Adrenalina ja za 5 zl od butelki ide po piwko :D[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 01:16_________________________________________________o w piczke nie nie nie chyba nie dojde od kato :D:P

Opublikowano

kurczątko ... biorę w ciemno :kox:

Opublikowano

Basia proponuję "gruszkę księżycową" - mogę podesłać jak sobie życzysz :evil: :evil:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 01:25_________________________________________________Kurier już czeka :evil: :evil: powiedź tylko słowo :evil:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

o no to widze o ktorej jeszcze zylem :D

czyli cos kolo 1:30 spadlem z ringu :D hehehhehe

masakra :decayed::kox:

Opublikowano

no ja spadłam o 5:00 :bag::kox:

Opublikowano
  • Autor

huhuhuh

ja doslownie spadlem :D

hehehe no ale to ladnie powalczylas :D

Opublikowano

moze ładnie ... ale dzisiaj nie wiem jak się nazywam :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

hahahah takie sa skutki picia piwka :D

hehehehe a ja widze ze wczoraj chcialem za 5 zl piwko doniesc hahahaha

chyba bym nie doszedl :D:kox::polew: :polew: :polew::naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

to nie tylko piwko było :blink:

Opublikowano
  • Autor

heheh to Ty niezly terminator jestes jak pilas piwka i cos jeszcze do 5 rano jest 12 a Ty juz na nogach ... :D

SZACUKEN :blink:

Opublikowano

gdzie tam na nogach.... siedzę sobie :D

Opublikowano
  • Autor

heheh no ale glowe utrzymujesz na tyle prosto ze czytasz i piszesz

:D

no chyba ze masz system sterowyny glosem :D w sytuacjach kryzysowych :polew: :polew: :decayed::naughty:

Opublikowano

klikać mogę :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.