Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheeh Kobieta Terminator :D [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 12:31_________________________________________________ :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, witam

a ja właśnie się obudziłam i czekam na Miśka ( wraca już z ryb ) :slina:

Opublikowano

Witam i ja :tongue4:

sie wczoraj działo :naughty:

Basia Terminator :polew: :polew: :polew: no no

widać że kobieta ze ślunska :wink4:

Opublikowano

chriss, mówiłam że będą dupoty nie spoty, misiek wrócił właśnie z "ryb" :kox::drunk: :drunk: :drunk: :gwizdanie:

ciekawe kto go zawiezie :gwizdanie:

będzie zmuszony iść ze mną na urodziny :evil:

Opublikowano

chriss, mówiłam że będą dupoty nie spoty, misiek wrócił właśnie z "ryb" :kox::drunk: :drunk: :drunk: :gwizdanie:

ciekawe kto go zawiezie :gwizdanie:

będzie zmuszony iść ze mną na urodziny :evil:

Kasiu nie ma co panikować trudno sie mówi będzie następny weekend :wink4: to sie jeszcze spocimy :good:

Opublikowano
  • Autor

Witam, witam

a ja właśnie się obudziłam i czekam na Miśka ( wraca już z ryb ) :slina:

i jakie zdobycze ??

a gdzie byl ?? ma karte wedkarska ??

Opublikowano

zdobycze takie:

- 2 piwa

- 0.5 gorzka żołądkowa

- 2 laski wiejskiej

i w obecnej chwili rozpalanie grilla :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: no to udany polow :D
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: no to udany polow :D

Seba ty się lepiej nie smiej - walka była ze hoho :polew: :polew:

Jak tam twój "kurczaczek" doszedł :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheheh no pewnie ze tak :D heheheh

a jaki dobry byl :D

Opublikowano

jakiś spocik dzisiaj?

Opublikowano
  • Autor

mnie nie ma w lodce :/

Opublikowano

i plan dzisiejszego upadł zanim się podniósł :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh no no

ja to dzisiaj zdycham po wczorajszym wieczorze heheheh

sie poniszczylem :)

Opublikowano

A ja wczoraj pośmigałem w Porcie na kartach, pierwszy raz w życiu :>

Opublikowano

A ja wczoraj pośmigałem w Porcie na kartach, pierwszy raz w życiu :>

miałem też wczoraj jechać ale pomyślałem ze samemu troche głupio i w końcu odpuściłem :wallbash: gdybym wiedział że będziesz :wallbash: to byśmy jakiś "Singapur" zrobili :kox: :kox:

Opublikowano

A ja wczoraj pośmigałem w Porcie na kartach, pierwszy raz w życiu :>

miałem też wczoraj jechać ale pomyślałem ze samemu troche głupio i w końcu odpuściłem :wallbash: gdybym wiedział że będziesz :wallbash: to byśmy jakiś "Singapur" zrobili :kox: :kox:

Fak :wallbash:

Ja teraz jadę dopiero za jakieś dwa tygodnie, po wypłacie :tongue4:

Bo to droga impreza jednak jest :confused4:

Ale było za***iście :>

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:40_________________________________________________Na usprawiedliwienie dodam, że sytuacja była spontaniczna, bo miałem iść na imprezkę do kolegi z pracy, ale lachony, eeee, tfu, koleżanki z pracy :rolleyes: nie dopisały i mielibyśmy gejowski wieczorek, więc wolałem sobie zorganizować wieczór we własnym zakresie :tongue4:

Padło na karty.

I wiecie co?

Zakochałem się w tym :naughty:

Opublikowano

ale rozumiem ze ci się podobało - więc jak będziesz jechał następnym razem daj cynk to polecimy razem :wink4:

Opublikowano

:rolleyes:

ale rozumiem ze ci się podobało - więc jak będziesz jechał następnym razem daj cynk to polecimy razem :wink4:

Nie omieszkam :naughty:

BTW, jeździłeś tam już?

Jeśli tak, pamiętasz, jaki miałeś najlepszy czas?

Opublikowano

nie :no: tam jeszcze nie byłem - kiedyś jeździłem trochę pod Tesco na widzewie, ale dawno.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.