Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie :no: tam jeszcze nie byłem - kiedyś jeździłem trochę pod Tesco na widzewie, ale dawno.

OK, to się ustawimy na któryś weekend w październiku :naughty:

Będzie okazja poznać się "w realu" :tongue4:

BTW, zauważyłem, że bywacie tam często na sesjach zdjęciowych, poznałem po tym wielkim podświetlanym napisie "Witamy" :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostatnio byliśmy dwa weekendy pod rząd :kox: jakoś tak wyszło - Gospodarz przyjechał z Wawy i trochę cykaliśmy sesje :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ostatnio byliśmy dwa weekendy pod rząd :kox: jakoś tak wyszło - Gospodarz przyjechał z Wawy i trochę cykaliśmy sesje :kox: :kox: :kox:

Może to głupie pytanie, ale kto to jest "Gospodarz" ? :blink:

Opublikowano

:polew: :polew: ten co gasi i zapala światełko :wink4: Seba vel rkwon :good:

Opublikowano

:polew: :polew: ten co gasi i zapala światełko :wink4: Seba vel rkwon :good:

Aaaaaa :>

O ja guupiiii

Opublikowano

uff towarzystwo poszło na urodzinki - trochę spokoju, można browarka na spokojnie spić :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:17_________________________________________________Zaraz tam guuupi - po prostu nie skojarzyłeś :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:18_________________________________________________ :beer1: eeeehhhhhhhh to co najlepsze chłodny browarek i gorąca kobieta :evil: :evil:

Opublikowano

uff towarzystwo poszło na urodzinki - trochę spokoju, można browarka na spokojnie spić :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:17_________________________________________________Zaraz tam guuupi - po prostu nie skojarzyłeś :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:18_________________________________________________ :beer1: eeeehhhhhhhh to co najlepsze chłodny browarek i gorąca kobieta :evil: :evil:

Eheś, i dzieciak w domu :disgust:

Trzeba czekać, aż zaśnie :naughty: , a potem...

:sexinbed:

:polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:26_________________________________________________Dobra, na razie spadam, bo mam parę rzeczy do zrobienia.

Miłego popołudnia :papa:

Opublikowano
:good: :good: :wink4: :wink4:
Opublikowano
  • Autor

jezdem Pany :D

dzisiaj saszlyczki sie robia :D

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem co :mysli: ale na pewno będzie to coś ostrego :evil: :evil: na drugi dzień zawsze mam smaki :slina: na ostre :evil: [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:48_________________________________________________Seba co to za fele które mi doklejałeś na fotce ???

Opublikowano
  • Autor

hmm

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 18:06_________________________________________________jak na zlosc ich znalezc nie moge :/[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 18:08_________________________________________________nie wiem nie ma ich hehehe szukalem felg od audi wiec moze jakas rs ?? r8 ? sam nie wiem

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano
  • Autor
:hi: :>
Opublikowano
:hi::wink4:
Opublikowano
  • Autor

no to sie rozgadala :decayed::naughty::tongue4:

Opublikowano

nie czuję się najlepiej ... :sick3:

Opublikowano
  • Autor

uuaaaa no to nie dobrze :/ ale to co chora ?? czy skutki wczorajszej walki ?? :D :D :D

Opublikowano

uuaaaa no to nie dobrze :/ ale to co chora ?? czy skutki wczorajszej walki ?? :D :D :D

kumulacja :kwasny:

Opublikowano
:siema: ale wy piszecie 4 dni mnie nie bylo a tu 62 str. w plecy :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: :hi:

czlowieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeku :D

gdzie byles jak Cie nie bylo :D i jak bylo na szkoleniu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.