Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co u mnie robimy rozgrzewke :naughty:

:good: :good: :good: jak najbardziej ale lzej niz na dnich rzgowa :polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: Bartuś ja na sie pisze jak najbardziej :decayed: troche damy w palniczek i bedzie jak tlalala :gwizdanie: a szkolenie jak szkolenie :tongue4: jak uslyszalem od jednego kolegi z Gdanska cyt: "pipka ,ogien,pala i do prozdu" :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________Seba jako prekurosor LDZ Bandy tez chce miec taka stopke :tongue4::wink4:

:hi: Bartuś ja na sie pisze jak najbardziej :decayed: troche damy w palniczek i bedzie jak tlalala :gwizdanie: a szkolenie jak szkolenie :tongue4: jak uslyszalem od jednego kolegi z Gdanska cyt: "pipka ,ogien,pala i do prozdu" :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________Seba jako prekurosor LDZ Bandy tez chce miec taka stopke :tongue4::wink4:

heheh polecialo PW :)

Opublikowano

po meczu możemy zrobić powtórke :gwizdanie:

Opublikowano

Życzę wszystkim dobrej nocki.

Idę odespać weekend :tongue4:

Opublikowano

Bart a jak tam przyleciala widokowka z wyjazdu ????

Opublikowano
  • Autor

Życzę wszystkim dobrej nocki.

Idę odespać weekend :tongue4:

pozdro ja tez lece :D

dobrej nocy Pany :) i swiatlo zgasic bo znowu nie bedzie komu zaplacic rachunku za prad :decayed::polew:

fajna stopka Tomek :P:kox: :gwizdanie:

Pozdro Pozdro

Opublikowano

dlugo ja projektowalem :decayed:

Opublikowano

jeszcze nic nie dojechało :decayed:

Opublikowano

bo makiaveli tez dostal :naughty:

Opublikowano

widziałem, widziałem, pozostaje mi tylko czekanie :confused4:

Opublikowano

Pany lece w kokonik zycze milej nocki :hi:

Opublikowano

a może napijemy się wódeczki, przyjdą dupeczki albo odwrotnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 23:48_________________________________________________ no to

PSZTRYK

Opublikowano
  • Autor

:kox::decayed::polew:

PSZTRYK

Dzien dobry dzieci :D:dance::thumbup::piroman:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

ok~ 15 osób z innego forum :no:

:hi:

Bartuś, a co ty się zabawiasz na '' innym forum'' ? co to ma znaczyć? dlatego tak rzadko nas już odwiedzasz :(

Opublikowano

Powitać w ten piękny, ciepły, słoneczny poranek :hi:

Eeee, coś mi się chyba pomyliło... :(

Opublikowano
  • Autor

zdradza nas bedzie :bicz: :bicz3: :bicz::decayed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 09:22_________________________________________________

Powitać w ten piękny, ciepły, słoneczny poranek :hi:

Eeee, coś mi się chyba pomyliło... :(

ponieslo Cie :D:hi:

w stolicy jest jak w d*pie :D ciemno i mokro :D

Opublikowano

wczorajsze urodzinki nie wyszły mi na dobre :sick3:

musiałam dzisiaj wziąć "dzień na dziecko"

człowiek się starzeje i już pić nie może :no::drunk::no:

Opublikowano

zdradza nas bedzie :bicz: :bicz3: :bicz::decayed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 09:22_________________________________________________

Powitać w ten piękny, ciepły, słoneczny poranek :hi:

Eeee, coś mi się chyba pomyliło... :(

ponieslo Cie :D:hi:

w stolicy jest jak w pupie :D ciemno i mokro :D

Tu jeszcze dochodzi: "zimno i do domu daleko" :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.