Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no stary heheheh w pewnych sytacjach sie nei da :D

a co do omeny to ma wymazany przedzialek :D :D :D

poprawiony brzuch i proporcje ciala :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no stary heheheh w pewnych sytacjach sie nei da :D

a co do omeny to ma wymazany przedzialek :D :D :D

poprawiony brzuch i proporcje ciala :)

Nosz kurna, przecież jej nie fotoszopują na żywca w Meteo :mysli:

A na żywo wygląda nooo.... apetycznie :tongue4:

Opublikowano

e8zVr.jpg

zrob labedzia :polew:

zrob z niej labadka czarnego :polew:
Opublikowano
  • Autor

no stary heheheh w pewnych sytacjach sie nei da :D

a co do omeny to ma wymazany przedzialek :D :D :D

poprawiony brzuch i proporcje ciala :)

Nosz kurna, przecież jej nie fotoszopują na żywca w Meteo :mysli:

A na żywo wygląda nooo.... apetycznie :tongue4:

Mistrzu gdzie omena napina pogode w bieliznie ?? :shocked::blink::slina: :slina: :blink::shocked:

e8zVr.jpg

zrob labedzia :polew:

zrob z niej labadka czarnego :polew:

z niej to moze wyjsc co najwyzej czarna owca :D

Opublikowano

no stary heheheh w pewnych sytacjach sie nei da :D

a co do omeny to ma wymazany przedzialek :D :D :D

poprawiony brzuch i proporcje ciala :)

Nosz kurna, przecież jej nie fotoszopują na żywca w Meteo :mysli:

A na żywo wygląda nooo.... apetycznie :tongue4:

sympatyczna, ale trochę za chuda :gwizdanie:

Opublikowano
Mistrzu gdzie omena napina pogode w bieliznie ?? shocked blink slina slina blink shocked

A czy ja napisałem, że napina w bieliźnie?

W każdych ciuchach wygląda fajnie

Opublikowano
  • Autor

no bo ona taka nie jest :D jest liznieta szopem :D[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 13:36_________________________________________________

Mistrzu gdzie omena napina pogode w bieliznie ?? shocked blink slina slina blink shocked

A czy ja napisałem, że napina w bieliźnie?

W każdych ciuchach wygląda fajnie

heheh no dobrze wyglada zgadzam sie :)

ale tu jest lizgana :D wiesz trzeba gonic idealy :D

Opublikowano

no bo ona taka nie jest :D jest liznieta szopem :D[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 13:36_________________________________________________

Mistrzu gdzie omena napina pogode w bieliznie ?? shocked blink slina slina blink shocked

A czy ja napisałem, że napina w bieliźnie?

W każdych ciuchach wygląda fajnie

heheh no dobrze wyglada zgadzam sie :)

ale tu jest lizgana :D wiesz trzeba gonic idealy :D

Oj się czepiasz detali :tongue4:

Dobra, to co z tą piłką w niedzielę?

Będzie można się załapać jakoś?

Opublikowano
  • Autor

hahaha :D

tak czy siak jest dobra pupa :D

Opublikowano

napisałem, że zbiórka o 18 pod Tulipanem :wink4:

Opublikowano

napisałem, że zbiórka o 18 pod Tulipanem :wink4:

Aha, czyli można :rolleyes:

Ale mam problem, bowiem jestem obecnie "spieszony".

Czy jeśli w grę wchodziłby dojazd gdzieś, mogę liczyć, że ktoś mnie zabierze?

Opublikowano

gołąbki, lecę po Adasia do szkoły :witch:

narka

Opublikowano

gołąbki, lecę po Adasia do szkoły :witch:

narka

:papa:

Opublikowano

napisałem, że zbiórka o 18 pod Tulipanem :wink4:

Aha, czyli można :rolleyes:

Ale mam problem, bowiem jestem obecnie "spieszony".

Czy jeśli w grę wchodziłby dojazd gdzieś, mogę liczyć, że ktoś mnie zabierze?

a z kad pochodzisz zolnierzu ???
Opublikowano

napisałem, że zbiórka o 18 pod Tulipanem :wink4:

Aha, czyli można :rolleyes:

Ale mam problem, bowiem jestem obecnie "spieszony".

Czy jeśli w grę wchodziłby dojazd gdzieś, mogę liczyć, że ktoś mnie zabierze?

a z kad pochodzisz zolnierzu ???

Melduję Panie Generale, że z Teofilowa pochodzę :>

Opublikowano
  • Autor

gołąbki, lecę po Adasia do szkoły :witch:

narka

papaap :)

tełofilooof :D

od ostr :D

Opublikowano

mam chrzesan na ul.Lnianej i babcie na ul.Wici :tongue4: no w sumie troche mi nie po drodzze ale jak bym sie uparl to moge cie scholowac :wink4:

Opublikowano

mam chrzesan na ul.Lnianej i babcie na ul.Wici :tongue4: no w sumie troche mi nie po drodzze ale jak bym sie uparl to moge cie scholowac :wink4:

O, Lniana ile?

Bo ja 7 :tongue4:

Opublikowano

mam chrzesan na ul.Lnianej i babcie na ul.Wici :tongue4: no w sumie troche mi nie po drodzze ale jak bym sie uparl to moge cie scholowac :wink4:

O, Lniana ile?

Bo ja 7 :tongue4:

nie mam pojecia ile to jest ale wiem ze Lniana :P[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 14:08_________________________________________________
jedziemy na impreze :slina:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 14:23_________________________________________________Chlopaki ze slaska tez leca z tego co widze :naughty: co nie Basia :gwizdanie:
Opublikowano

podglądywacz :gwizdanie: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.