Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podglądywacz :gwizdanie: :tongue4:

wcale nie podgladywacz :tongue4: po prostu zwiedzam forum :tongue4: ale powiedz chlopakom ze 2 czeswc fajniejsza :wink4:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

calkowicie nie moja muzyka ale dalbym rade sie tam odnalezc :D i zgubic tez :P

Opublikowano

calkowicie nie moja muzyka ale dalbym rade sie tam odnalezc :D i zgubic tez :P

co tam muzyka ale jakie towrzystwo :decayed:
Opublikowano
  • Autor

nie no spoko kilka sie nadaje :D

Opublikowano
  • Autor

hehehe tez napewno :D:decayed:

Opublikowano

nadaje... do rwania ogórków :polew:

takie też są potrzebne :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe o sie dobraly obie widze :D beda teraz jechac :D:decayed::naughty:

Opublikowano

A ja idę :pali:

Zaraz kurna usnę.

Z ciśnieniem coś jest czy jak? :confused4:

Opublikowano
  • Autor

no chyba bo mi tez sie chce spac na potege

caly czas ziewam i nawet udalo mi sie kimnac na chwilke tylko shift zaczal pikac ;)

Opublikowano

no chyba bo mi tez sie chce spac na potege

caly czas ziewam i nawet udalo mi sie kimnac na chwilke tylko shift zaczal pikac ;)

:decayed:

Ja chyba pójdę w kimono jak wrócę do domu, a potem znowu będę klincował do drugiej w nocy :naughty:

Opublikowano

A ja idę :pali:

Zaraz kurna usnę.

Z ciśnieniem coś jest czy jak? :confused4:

kawkę se strzel... a nie jarasz i jarasz :tongue4:

Opublikowano

A ja idę :pali:

Zaraz kurna usnę.

Z ciśnieniem coś jest czy jak? :confused4:

kawkę se strzel... a nie jarasz i jarasz :tongue4:

Siódmą??? :no:

Opublikowano
  • Autor

to wode mineralna :D

fajki to zlo .... :evil:

Opublikowano

to wode mineralna :D

fajki to zlo .... :evil:

Wiem wiem :embarrassed:

Muszę rzucić wreszcie.

Może od 1-go? :rolleyes:

Opublikowano

A ja idę :pali:

Zaraz kurna usnę.

Z ciśnieniem coś jest czy jak? :confused4:

kawkę se strzel... a nie jarasz i jarasz :tongue4:

Siódmą??? :no:

:blink:

dwie * w pozycji używki ... [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:01_________________________________________________

to wode mineralna :D

fajki to zlo .... :evil:

Wiem wiem :embarrassed:

Muszę rzucić wreszcie.

Może od 1-go? :rolleyes:

ale paździrnika :good: będziemy Cię wspierać :naughty:

Opublikowano
dwie * w pozycji używki ...

:cool1:

Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie:

A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec.

Opublikowano
dwie * w pozycji używki ...

:cool1:

Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie:

A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec.

uuuuu, no to grubo :kox:

trzymam kciuki :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________

ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie:

Opublikowano
dwie * w pozycji używki ...

:cool1:

Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie:

A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec.

uuuuu, no to grubo :kox:

trzymam kciuki :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________

ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie:

Jakież to? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

idz sie podlacz do pradu ja tak zrobilem i nie jaram juz chyba 5 czy 6 mieisac

:naughty:

lece do metra pozdro :)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:31_________________________________________________strona :evil: :evil: :evil:777 :evil: :evil: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.