Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dajcie jakieś info jak coś załatwicie :wink4:

:good: :good: nie ma problemu

ale tak jak mówiłem w tą niedziele nie dam rady, jak coś to następnym razem może jak pogoda dopisze i czas ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dajcie jakieś info jak coś załatwicie :wink4:

:good: :good: nie ma problemu

ale tak jak mówiłem w tą niedziele nie dam rady, jak coś to następnym razem może jak pogoda dopisze i czas ;)

pogoda w sumie nie taka ważna bo jest opcja na hali :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

halo halo to co wy na t apilke na 18 pod tuipan a jakis spot ?? na ile na ta pilke lecicie jakie koszta i gdzie bo wypadlem z tematu troche ;)

Opublikowano

aaaa no to wporządku ;) no to czas bardziej ;) będe śmigał na zajęcia to w niedziele wieczorem zapykałoby się na hali w Łodzi czemu nie ;] lub w sobote :wink4:

Opublikowano

SebQ jeszcze nic nie wiadomo, narazie kombinujemy coś z halą ale kiedy, gdzie i o której :no: :no: :no:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 21:48_________________________________________________mili państwo - ja się odmeldowuję - mam dosyć dzisiejszego dnia, głowa mi pęka, będę dostępny jutro od 6.30 - KONIEC PRZEKAZU :hi:

Opublikowano
  • Autor

ok ja w takim razie nic nie obiecuje ale jak bedzie mi godzina pasowala to tez bede a co :D

na bramce :D moge stac :P

Opublikowano

ok ja w takim razie nic nie obiecuje ale jak bedzie mi godzina pasowala to tez bede a co :D

na bramce :D moge stac :P

:D

Opublikowano

a ja będe wręczał kartoniki :ban:

Opublikowano

a ja będe wręczał kartoniki :ban:

a może bidony :tongue4::naughty: <żarcik>

Opublikowano

bidonami to ja się zaopiekuje wcześniej :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ok ja w takim razie nic nie obiecuje ale jak bedzie mi godzina pasowala to tez bede a co :D

na bramce :D moge stac :P

:D

ze niby co sugerujesz ??

to ze walcze z dodatkowymi kilosami to nie znaczy ze trzeba sie ze mnie smiac ...

;( ;( ;( ;( :smutas: :smutas: :smutas:

Opublikowano

to zalatwiajcie ja jestem na tak ;) jakby byla siatka to mloda moja by chciala pograc :}

Opublikowano
  • Autor

ja jestem za koszykowka reszta mi tito :D

Opublikowano

ja do siatkowki sie nie nadaje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

do koszykowki tez nie hmmm tomek ja chetnie zagram w kregle kiedys albo manu albo nowa gdynia :)

Opublikowano

do koszykowki tez nie hmmm tomek ja chetnie zagram w kregle kiedys albo manu albo nowa gdynia :)

wole rzutki :polew: :polew:
Opublikowano

to ja poprosze stolik do brydża :polew:

Opublikowano

slyszeliscie kiedys o jakiejs przejscowce zeby przedluzyc kabel od nateny cb :chytry:

Opublikowano

brydz moze byc ;P kregle w prestizu tez ;p chust mozemy nawet na bilard ostatnio nawet kupilismy z mloda paletki do ping ponga full wypas i wszystko kufa lezy :gwizdanie:

Opublikowano

a masz stolik :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.