Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

jeżeli chodzi o rzutki to zapraszamy do nas :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

halooooooo ponawiam pytanie :gwizdanie: slyszeliscie kiedys o jakiejs przejscowce zeby przedluzyc kabel od nateny cb :chytry:

podjezdzasz do jakiegokolwiek sklepu co mają CB i akcesoria i powinni miec spokojnie takie coś... :wink4: lub też allegro Twoim przyjacielem jest hehe[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 09:16_________________________________________________

@rkwon, jak tam dróżka na Ostrołękę? :naughty:

Siemka wszystkim

czysto...tylko w 50 miejscach stoją atrapy fotoradarów, 3 kontrole miśkowozów + 2 nieoznakowane auta :polew::naughty::decayed:

Opublikowano

:hi:

jeżeli chodzi o rzutki to zapraszamy do nas :>

żebyś tego nie żałowała :polew:

Opublikowano

"Kimi, kimi, kimi, a man after midnight..." :banan:

:shocked:

Opublikowano

"Kimi, kimi, kimi, a man after midnight..." :banan:

jakieś nowe hity qrcze, tzn. przeróbki widze hehe :cool1: :gwizdanie: Kimi jesteś sławny hehe :good:

Opublikowano

"Kimi, kimi, kimi, a man after midnight..." :banan:

:shocked:

no co ja na to poradzę że tam słyszę kimi :decayed:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 09:22_________________________________________________

:hi:

jeżeli chodzi o rzutki to zapraszamy do nas :>

żebyś tego nie żałowała :polew:

:hahaha:

Opublikowano
no co ja na to poradzę że tam słyszę kimi

Jak Ci to wejdzie w krew, to niedługo będę Ci się śnił :polew:

Opublikowano

idę lulu po nocy :hi:

a jak się będzie dobrze spało w taką pogodę :>

Opublikowano

idę lulu po nocy :hi:

a jak się będzie dobrze spało w taką pogodę :>

Dobranoc :rolleyes:

Opublikowano
no co ja na to poradzę że tam słyszę kimi

Jak Ci to wejdzie w krew, to niedługo będę Ci się śnił :polew:

chyba ta Twoja doopa z avatarka, bo Ciebie na oczy nie widziałam :D

Opublikowano
no co ja na to poradzę że tam słyszę kimi

Jak Ci to wejdzie w krew, to niedługo będę Ci się śnił :polew:

chyba ta Twoja doopa z avatarka, bo Ciebie na oczy nie widziałam :D

:polew:

No nie licz na to, że wstawię jako avatarka jakiegoś fagasa :>

Opublikowano
no co ja na to poradzę że tam słyszę kimi

Jak Ci to wejdzie w krew, to niedługo będę Ci się śnił :polew:

chyba ta Twoja doopa z avatarka, bo Ciebie na oczy nie widziałam :D

:polew:

No nie licz na to, że wstawię jako avatarka jakiegoś fagasa :>

nawet mi to przez myśl nie przeszło :gwizdanie:

Opublikowano

1285413724_by_Franko95_500.jpg

:polew:

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 09:42_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161224.0;topicseen

:(

Zobaczyłem nick "sylwa22" i myślałem, że to Sylwia, 22 lata

A to Sylwek... ;([br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 09:52_________________________________________________

1285746905_by_Stalovy_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

1285413724_by_Franko95_500.jpg

:polew:

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 09:42_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161224.0;topicseen

:(

Zobaczyłem nick "sylwa22" i myślałem, że to Sylwia, 22 lata

A to Sylwek... ;([br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 09:52_________________________________________________

1285746905_by_Stalovy_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Numer ze świniami niezły... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

a ja nie czaje tego ze swianiami :embarrassed:

Opublikowano

:hi:

a ja nie czaje tego ze swianiami :embarrassed:

Bierzesz trzy świnie, numerujesz je 1,2 i 4 (bez 3), wypuszczasz na miasto i lejesz, jak szukają świni numer 3, której nie ma :D

Opublikowano

nie wiem czemu ale mnie numer ze świniami mnie nie śmieszy :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem czemu ale mnie numer ze świniami mnie nie śmieszy :gwizdanie:

mnie jakos specjalnie tez :gwizdanie: slabe to bylo :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.