Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

huh na bogato im wiecej tym lepiej :D

Opublikowano

jak tamten przesadził to co powiecie o tym :polew:

liuRr.jpg

:shocked:

z7099012X.jpg

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 12:50_________________________________________________z7099011X.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

huh na bogato im wiecej tym lepiej :D

KIMI DA MASTA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kiedyś w Top Gear pokazywali zdjęcia takich agrotuningów :D

Opublikowano

zawsze można zrobić terenowo :polew: :polew:

lllrJ.jpg

...albo jak ktoś nie ma jeszcze zwierzątka :laghing2:

llqr0.jpg

Opublikowano
:polew: *100
Opublikowano

kimi - tu masz seby furę

http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures3/Photo%20by%20Adrenaline/DSC_0138.JPG/[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:04_________________________________________________w kolejności: seba,kłysek magda,chris,miśki :wink4:

:notworthy:

Juz się wyspałaś? :blink:

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:08_________________________________________________Qrczę, tylko jeden sedan :mysli:

To mój będzie drugi :>

Opublikowano

już dawno, zdążyłam obejrzeć na vod top model :boobs:

Opublikowano

ale najważniejsze żeby wszystko było zgodnie z naturą

lmRe9.jpg

...albo pasowało do lakieru do paznokci :decayed:

lmWdr.jpg

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:11_________________________________________________ale się naoglądałam kosmitów :kox:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:11_________________________________________________

ta fota nie oddaje naturalnego koloru :tongue4:

Opublikowano

Czy w Łodzi jest tylko pięć "aktywnych" aut z A4-Klubu ? :mysli:

Opublikowano

no dobra, jestem z wami na bierząco, mogę lecieć do obowiązków matki...żony...i...

i.... będzie wieczorem :gwizdanie: :sexinbed:

Opublikowano

Czy w Łodzi jest tylko pięć "aktywnych" aut z A4-Klubu ? :mysli:

no Kimi - szału nie ma :thumbdown:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:15_________________________________________________noj teraz masz wielką zagadkę :naughty:

Opublikowano

Czy w Łodzi jest tylko pięć "aktywnych" aut z A4-Klubu ? :mysli:

no Kimi - szału nie ma :thumbdown:

Spoko, przynajmniej macie gwarancję, że za pół roku stan powiększy się o jednego sedana B5

noj teraz masz wielką zagadkę

Mam się zabawić w zgadywankę? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kto jest kto :?: :?: :?:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:16_________________________________________________bartek ma jeszcze sedana ;czarną strzłę :naughty:

Opublikowano

Ta Pani w okularach i tym kocu to chyba będzie Basia (Adzia) :>[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:19_________________________________________________Chłopiec to Wasz (Miśków) :>[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:19_________________________________________________@kachnazgierz - Ty to będziesz ta blondynka z kitką :wink4:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:20_________________________________________________A ten Pan z boczku w bluzce w paski - to będzie Misiek :tongue4:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 13:20_________________________________________________A ten Pan z tyłu, w kurtce i z rękoma w kieszeniach - Kłysek

Opublikowano

panie zamień miejscami :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.