Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...a ja się nie dałem... :naughty:

Więc chyba mogą zostać :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...a ja się nie dałem... :naughty:

Więc chyba mogą zostać :D

:good:

Opublikowano
  • Autor

Poprosze podsumowanie przeczytam za chwilke :)

Opublikowano

Poprosze podsumowanie przeczytam za chwilke :)

:D

Trochę o kupach, potem o myszkach i bystrości :D

Opublikowano

Poprosze podsumowanie przeczytam za chwilke :)

:D

Trochę o kupach, potem o myszkach i bystrości :D

hehehe.... ja myślę że Sebkowi chodziło o podsumowanie jego profilu psychologicznego przez GŁOS :D

Opublikowano

RFWTS.jpg

tu na zdjeciu jestem ja ,bart i MIsiek(wujek Zygmunt) :polew: :polew:

Opublikowano
hehehe.... ja myślę że Sebkowi chodziło o podsumowanie jego profilu psychologicznego przez GŁOS

To trochę takie duże interwały czasowe Seba robi pomiędzy postami :blink:[br]

Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 16:22_________________________________________________

RFWTS.jpg

tu na zdjeciu jestem ja ,bart i MIsiek(wujek Zygmunt) :polew: :polew:

He he, to ze zlotu? :decayed:

Opublikowano

nom :decayed: ogolnopolskiego :decayed:

Opublikowano

Za rok też pojadę... :smutas:

Opublikowano

Za rok też pojadę... :smutas:

skrecaj Audi do marca i jedziemy na zimowy :naughty:
Opublikowano

Adzia, a Ty byłaś w Jarosławcu? :rolleyes:

Opublikowano

Adzia, a Ty byłaś w Jarosławcu? :rolleyes:

byla byla :naughty: nawet z tego co pamietam mamy jakies tance odbyte :kox:
Opublikowano

Adzia, a Ty byłaś w Jarosławcu? :rolleyes:

byla byla :naughty: nawet z tego co pamietam mamy jakies tance odbyte :kox:

:D[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________Dobra, lecę na kwadrat, do wieczorka :papa:

Opublikowano

Poprosze podsumowanie przeczytam za chwilke :)

nasz dzisiejszy kandydat Sebastian, to wielki człowiek o jeszcze większym serduchu

muchy by nie skrzywdził, a co dopiero pająka, do których ma słabość :tongue4:

z pasją wykonuje swoją pracę, a i prywatnie całkiem nieźle wykorzystuje swoje umiejętności :naughty:

kreatywny, przyjacielski, dowcipny... :decayed:

czasem 'głupio' pogada, czasem poruszy śmierdzący temat, ale generalnie całkiem inteligentny :kox:

w wolnym czasie porywa ludzi, i pije wódkę z kolegami :evil:

dla dobijających się pań dodam, że podobno zajęty, ale jeszcze nikt z nas tego naocznie nie udokumentował :D

Opublikowano
:shocked:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 17:49_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

no to poplynalem :P

Opublikowano

:shocked:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 17:49_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

Ty się nie śmiej... też Cię to czeka :kox:

Opublikowano

:hi: dzięki Bogu i już po pracy uuuuuuuuufffffffffffffffff - nie było dziś najgorzej chociaż wycieraczki praktycznie cały dzień nie odpoczywały - masakra pogodowa do jazdy :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

nasza koleżanka Basi to chyba pracowała w "Randce w Ciemno" :wink4: :wink4:

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:21_________________________________________________Seba czy ja dobrze doczytałem ze będziesz przyciemniał szybki i daszek :evil: , o gałeczce z S-ki nie wspomnę - i to wszystko na Kolumny ????

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:23_________________________________________________

RFWTS.jpg

tu na zdjeciu jestem ja ,bart i MIsiek(wujek Zygmunt) :polew: :polew:

Pacik ty już nie miałeś lepszej fotki do zapodania :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:26_________________________________________________Basia poproszę też profil psychologiczny chyba ze - tak jak Kacha mówi - u mnie się nie da :no: :no: :polew: :polew: :polew: bo za bardzo skomplikowany :polew: :polew:

Opublikowano

:shocked:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 17:49_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

Ty się nie śmiej... też Cię to czeka :kox:

Please, :no:

Opublikowano

Seba możesz cykać światełko - dziś wszyscy oprócz mnie poszli wcześniej spać lub :bicz: ewentualnie :sexinbed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.