Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:)jestem [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 19:47_________________________________________________nie spac :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba mów mi co z tą kolumny ???? Chętnie bym podjechał zobaczyć jak robią :cool1: - będę niedaleko w Sobotę :mysli:

Opublikowano

Ja też jestem ale utknąłem w wirze codziennych, wieczornych, domowych obooooowiąąąąązkóóóóóówwww...błłłłłeeeeeeeeeeee :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano
  • Autor

no juz jestem szybka kapiel ;) bo dopiero wlazlem

wiesz co nie wiem czy ogarne to do tej soboty pozatym nawet nie dzwonilem tam do chlopakow ze wpadne :)

takze podejrzewam ze w nastepna dopiero chce dociemnic szyby z przodu na 50% z tylu mam 90 troche za duzo :/ no ale juz nie bede zrywal

wiec chce dorobic przod no i ten dach mi chodzi po glowie nie wiem co z maska i kalpa :) u Ciebie to przynajmniej jakies kola ladne sa a ja mam takie

bleeeeeeeeeee ;) a gala to jest 30 minut roboty tylko musze oblukac jak wyjac ta kopulke z rysunkeim biegow bo w a3 R jest obok 1 a u nas pod 5 ;)

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 20:02_________________________________________________musze tam z nimi pogadac zeby jaks znizke zrobili dla klubu :)

Opublikowano
:hi: Sezon choobowy uważam za otwarty. Pozdrowienia od grypy :sick3:
Opublikowano
  • Autor

uuaaaa dobrze ze sie nie dawalas buziakow to sie nie zarazimy :gwizdanie: da sie zarazic grypa przez forum ??

:polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

uuaaaa dobrze ze sie nie dawalas buziakow to sie nie zarazimy :gwizdanie: da sie zarazic grypa przez forum ??

:polew: :polew: :polew::kox:

Nieeee

spoko zreszta ja wiesz, że nie całuśna :) Seba na FB to ty?

Opublikowano

słuchaj wszystko ok tylko wspominasz o moich kołach a mi się moje podobają w takiej postaci jak teraz czyli a la chrom a czarne :sick3: ,te które wkleiłeś pierwsze były :naughty: - gdybym miał taki model jak ten pierwszy to już bym je przemalowywał i kleił daszek a tak się troszkę przedłuży to wszystko :confused4: :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 20:12_________________________________________________

uuaaaa dobrze ze sie nie dawalas buziakow to sie nie zarazimy :gwizdanie: da sie zarazic grypa przez forum ??

:polew: :polew: :polew::kox:

Nieeee

spoko zreszta ja wiesz, że nie całuśna :) Seba na FB to ty?

FB :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Mario FB czyli facebook, jakis Seba mnie zaprosil i wygladał jak nasz klubowy :D

Opublikowano

Mario FB czyli facebook, jakis Seba mnie zaprosil i wygladał jak nasz klubowy :D

:doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: to ja głupi nie zajarzyłem :polew:

Opublikowano
  • Autor

no pewnie ze ja :D

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: ale pogoda :sick3:

Opublikowano
  • Autor
www.meczyki.pl i mecz sevilla manu :]
Opublikowano

Ale Wam zazdroszczę tego oklejania :smutas:

@Magdalenah, przykro mi z powodu choroby :pociesz:

Opublikowano
  • Autor

ty no nie gadaj i jedziemy oklejac :)

Opublikowano

Seba mów mi co z tą kolumny ???? Chętnie bym podjechał zobaczyć jak robią :cool1: - będę niedaleko w Sobotę :mysli:

Też bym podjechał zobaczyć :mysli:

Opublikowano

ty no nie gadaj i jedziemy oklejac :)

Ta, chyba se małego okleję... :disgust:

Opublikowano

Kimi nigdy nikomu nie można niczego zazdrościć :no: bo to nie ładnie i nie męsko :no: przyjdzie czas i na ciebie :friends:

"Cierpliwy Palcem Dół Wykopie" :wink4: :wink4:

Opublikowano

Kimi nigdy nikomu nie można niczego zazdrościć :no: bo to nie ładnie i nie męsko :no: przyjdzie czas i na ciebie :friends:

"Cierpliwy Palcem Dół Wykopie" :wink4: :wink4:

Mądre słowa :D

Z tą zazdrością to żartowałem, nie mam przecież 5 lat, żeby zazdrościć innym chłopcom w piaskownicy żółtej koparki na baterie :D

Po prostu - jestem już 10 miesięcy bez auta,będę jeszcze 6, i BRAKUJE MI TEGO jak nie wiem co.

Opublikowano
  • Autor

spoko jak bede robil dam znac ale tak czy siak ja sam nie lubie jak ktos mi na rece patrzy :)

oni tez nie lubia napewno przyjade sie pokazac a Ty Kimi moglbys kiuedys podjechac na spota z kims

ktos Cie przygarnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.