Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie posądzam Cię o sklerozę bynajmniej :cool1:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 15:34_________________________________________________Lecę na kwadrat :papa:

Do wieczora

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nara :wink4:

Opublikowano
  • Autor

co tu tak spokojnie ?? caly dzien mnie nei bylo bo siedzialem na spotkaniu :/ ale sie wynudzilem to masakra

juz myslalem ze nie bede mogl ogarnac ogromu wiadomosci a tu tylko 2 storny ?? co jest z Wami :P

:decayed::naughty::kox:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 17:35_________________________________________________no nic to ja bujam na treninga :D bbs :D

Opublikowano

co tu tak spokojnie ?? caly dzien mnie nei bylo bo siedzialem na spotkaniu :/ ale sie wynudzilem to masakra

juz myslalem ze nie bede mogl ogarnac ogromu wiadomosci a tu tylko 2 storny ?? co jest z Wami :P

:decayed::naughty::kox:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 17:35_________________________________________________no nic to ja bujam na treninga :D bbs :D

Sam wpadł na moment i wypadł, a do innych ma pretensje, że tylko 2 strony :D

Opublikowano

niektórzy muszą czasem uczciwie przepracować dniówkę :P

Opublikowano

niektórzy muszą czasem uczciwie przepracować dniówkę :P

Hmm, to jakby tak mieli karać za uczciwość "pracy", to ja już bym dostał ze dwa dożywocia :polew:

A ja też muszę na razie się urwać. :papa:

Opublikowano
  • Autor

heheeh no co taki dzien dzisiaj przy kompie bylem moze z 20 min od rana :/

no ale teraz ju bede zakupione piwka na mecze sa takze jak ktos chce sie dolaczyc to zapraszam

:D[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:34_________________________________________________kurde ludziska :) wiem ze mnie dzis niewiele bylo ale to nie znaczy ze nie mozecie sie do mnie odzywac no ... :D:kox:

Opublikowano

no to ja się odezwe

:bla:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no nareszcie mecz oglada ?? jeden albo drugi ??

Opublikowano

mamy dosyc spamu :tongue4:

Opublikowano

a kto dzisiaj miesza :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no miesza lech z redbulem i miesza polska z brazylia w siate

wszystko w toku :) tv4 i polsat sport

Opublikowano

to se puszcze na głośnik transmisje i dalej odrabiać lekcje :gwizdanie:

Opublikowano

no tak bo Aga będzie niezadowolona :P

Opublikowano
  • Autor

o w piczke :D macie kobiety z gimnazjum ?? :shocked::blink::slina::naughty::kox:

Opublikowano

prościej prosze bo jest już późno i nie trybie za szybko :D

Opublikowano
  • Autor

hmm jeszcze prosciej ?? nie pij tyle :P

Opublikowano
  • Autor

ehh kurde 3 do 0 slabo aczkolwiek brazylia b dobrze grala duzo blokow :/

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:30_________________________________________________a lech wygrywa takie pociesznie najbardziej polski polak strzelil gola arboleda :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.