Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

o ho !!! i juz ten zberezny usmieszek :D:kox: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o ho !!! i juz ten zberezny usmieszek :D:kox: :gwizdanie:

No co ja poradzę, co ja poradzę.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:evil::kox:
Opublikowano

Co ja zrobię, że obecność pięknych kobiet tak na mnie działa :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jak to pieknych kobiet ?? widzieliscie sie juz ?? :D:decayed::naughty:

Opublikowano

jak to pieknych kobiet ?? widzieliscie sie juz ?? :D:decayed::naughty:

Zakładam, że miłośniczka Audi sama też jest jak Audi - czyli The Best :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmmm ok :) rozsadne wytlumaczenie ;) przekonales mnie :P

Opublikowano

jak to pieknych kobiet ?? widzieliscie sie juz ?? :D:decayed::naughty:

Zakładam, że miłośniczka Audi sama też jest jak Audi - czyli The Best :naughty:

:blink:

Opublikowano

Coś nie tak, Basiu ? :cool1:

Opublikowano

Siemanko :hi: wreszcie piąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąątttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiooooooooo !!!! :dance: :dance: :dance:

czy ktoś mógłby mi streścić te 30 stron :kox: :kox:

Opublikowano

Siemanko :hi: wreszcie piąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąątttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiooooooooo !!!! :dance: :dance: :dance:

czy ktoś mógłby mi streścić te 30 stron :kox: :kox:

No więc...

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, żyła sobie pewna staruszka.

Wychodzi przed dom, patrzy, patrzy i wreszcie mówi:

- Kur..., jak ja mam wszędzie daleko...

Taka analogia :D

Opublikowano
  • Autor

heheheh :) no to streszczenie :) [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 16:20_________________________________________________ja sie zawijam Pany w trase lece do łódki :D

Opublikowano

Szerokości :papa:

Opublikowano

Jak w weekend kiedy spocik ????[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 16:21_________________________________________________Seba do Rawy miałeś czyściutko :wink4: :wink4: :wink4::good: :good: :good:

Opublikowano

Witam :hi: czy na jakiś fotospocik w sobotę można liczyć :mysli:

Opublikowano

Szkoda że nikt nie ma ochoty ze mną gadać - MIŁEGO ŻYCIA :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Witam :hi: czy na jakiś fotospocik w sobotę można liczyć :mysli:

A ten w niedzielę pod Tulipanem o 18 nieaktualny? :no:

Opublikowano

Witam :hi: czy na jakiś fotospocik w sobotę można liczyć :mysli:

A ten w niedzielę pod Tulipanem o 18 nieaktualny? :no:

Prawdopodobnie aktualny Kimi jakaś piłka ma być tak? tylko ze moja kondycja i zdrowie nie za bardzo sie nadaje na piłkę :wink4:

Szkoda że nikt nie ma ochoty ze mną gadać - MIŁEGO ŻYCIA :good: :good: :good: :good:

Jak to nie chcemy z tobą gadać -chcemy,chcemy

Opublikowano
Prawdopodobnie aktualny Kimi jakaś piłka ma być tak? tylko ze moja kondycja i zdrowie nie za bardzo sie nadaje na piłkę

A ja to niby co?

David Villa? :D

Przyjedź przyjedź :D

Spadam na kwadrat :papa:

Do wieczorka.

Opublikowano
Prawdopodobnie aktualny Kimi jakaś piłka ma być tak? tylko ze moja kondycja i zdrowie nie za bardzo sie nadaje na piłkę

A ja to niby co?

David Villa? :D

Przyjedź przyjedź :D

Spadam na kwadrat :papa:

Do wieczorka.

Kolega Seba już zaklepał pozycje na bramce więc co ja miał bym robić :mysli: chyba że piłke podawać :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.