Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no oczywiście że zapraszamy, możesz zostać nawet do niedzieli :naughty: :naughty:

Hmmm, jak gdzieś upchnę małżonkę i córkę, to ja Cię chętnie zaproszę do siebie, Aniu :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi ty lepiej uważaj bo znowu bedzie zadyma, tym razem o Anie :polew:

Opublikowano

Kimi ty lepiej uważaj bo znowu bedzie zadyma, tym razem o Anie :polew:

Ciiiiiiicho, nic nie będzie :naughty:

Opublikowano

Kimi ty lepiej uważaj bo znowu bedzie zadyma, tym razem o Anie :polew:

a o kogo ostatnio była :?: :mysli:

Opublikowano

ostatnio :mysli:, Osa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

miłego boksowania :wink4: :wink4:

zostaw sobie troszkę siły na klikanko :kox:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:14_________________________________________________Seba jesteś idolem kolejnego młodego człowieka.

Adam był dziś na zakupach z Kasią i nie było innej opcji zakupu czapki - " ja chcę taką jak Seba" :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:wink4: :wink4: :wink4:

heheh powaznie ?? :D dobrze niech dba o glowe :) musi byc cieplo :) hehehe :)

a wogole to wrocilem sie styralem i nie boksowalem jednak :) [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:17_________________________________________________

:siema::buhaha:

siema bąbel :P

powiedz mi gdzie byliscie na grilu wczesniej ??

moze tam zrobimy spocika w sobote ??

Opublikowano

miłego boksowania :wink4: :wink4:

zostaw sobie troszkę siły na klikanko :kox:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:14_________________________________________________Seba jesteś idolem kolejnego młodego człowieka.

Adam był dziś na zakupach z Kasią i nie było innej opcji zakupu czapki - " ja chcę taką jak Seba" :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:wink4: :wink4: :wink4:

heheh powaznie ?? :D dobrze niech dba o glowe :) musi byc cieplo :) hehehe :)

a wogole to wrocilem sie styralem i nie boksowalem jednak :) [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:17_________________________________________________

:siema::buhaha:

siema bąbel :P

powiedz mi gdzie byliscie na grilu wczesniej ??

moze tam zrobimy spocika w sobote ??

hmmm......... :mysli: na grillu bylismy.... jak by ci to wytlumaczyc :blink: jak sie jedzie na chocianowice to skrecasz w prawo i jedziesz prosto potem obijasz lekko w prawo potem 3 km prosto i w lewo :polew: dotarles do celu :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

heheh no a tak organoleptycznie jak sie zwalimy paroma autkami bedzie miejsce ??

jak tam bylo jest jakis dasze w razie deszczu czy cos ??

Opublikowano

tam niema zadaszenia :no:

Opublikowano

heheh no a tak organoleptycznie jak sie zwalimy paroma autkami bedzie miejsce ??

jak tam bylo jest jakis dasze w razie deszczu czy cos ??

co do autek mozna tam zrobic ogolnopolski zlot :tongue4: sa stoliki przy kazdym 4 miejsca,nic przeciw deszczowego nie ma ;( ale jest boisko do pilki,siatki i plac zabaw dla dzieci :decayed: ale biorac pod uwage to ze teraz maskarycznie wieje to nie polecma tego miejsca bo nam glowy po odrywa :przebiegly:
Opublikowano

Jeśli mogę się wtrącić - nie zapowiadają opadów na weekend:

http://pogodynka.pl/miasto.php?miasto=%A3%F3d%BC

Opublikowano
  • Autor

ok wiec ustalmy godzine na 15 teraz trzeba znalezc miejsce[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:28_________________________________________________odpowiada wszystkim 15 ?? Kimi ?? mamy rozumiec ze bedziesz ??:)

Opublikowano

ok wiec ustalmy godzine na 15 teraz trzeba znalezc miejsce[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:28_________________________________________________odpowiada wszystkim 15 ?? Kimi ?? mamy rozumiec ze bedziesz ??:)

a moze 16 :przebiegly: ja Kimiego moge zabrac :)
Opublikowano
f071adf5e083f6abm.jpg :gwizdanie:
Opublikowano

ok wiec ustalmy godzine na 15 teraz trzeba znalezc miejsce[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:28_________________________________________________odpowiada wszystkim 15 ?? Kimi ?? mamy rozumiec ze bedziesz ??:)

To zależy, bo Szanowna Małżonka ma do 16-tej szkołę.

Jak uda mi się załatwić nadzór nad potomstwem, to najpewniej tak.

No i w moim przypadku dochodzi kwestia dojazdu :D

Nie wiem, czy to "A8", którym po kryjomu przyjechałem w niedzielę pod Tulipana, ma w nawigacji inne lokalizacje :D

Opublikowano

ok wiec ustalmy godzine na 15 teraz trzeba znalezc miejsce[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:28_________________________________________________odpowiada wszystkim 15 ?? Kimi ?? mamy rozumiec ze bedziesz ??:)

To zależy, bo Szanowna Małżonka ma do 16-tej szkołę.

Jak uda mi się załatwić nadzór nad potomstwem, to najpewniej tak.

No i w moim przypadku dochodzi kwestia dojazdu :D

Nie wiem, czy to "A8", którym po kryjomu przyjechałem w niedzielę pod Tulipana, ma w nawigacji inne lokalizacje :D

patrz 3 posty wyzej :tongue4:
Opublikowano

f071adf5e083f6abm.jpg :gwizdanie:

bartek co to jest? za***iste, może być, a grill tam jest??

Opublikowano

ok wiec ustalmy godzine na 15 teraz trzeba znalezc miejsce[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:28_________________________________________________odpowiada wszystkim 15 ?? Kimi ?? mamy rozumiec ze bedziesz ??:)

Ja jeżeli mogę to bym zaproponował zbiórkę na parkingu od 15 do 16 czy 16:30 a potem uroczysty przejazd na grilla w miejsce docelowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:45_________________________________________________Ale napisałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ok wiec ustalmy godzine na 15 teraz trzeba znalezc miejsce[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:28_________________________________________________odpowiada wszystkim 15 ?? Kimi ?? mamy rozumiec ze bedziesz ??:)

To zależy, bo Szanowna Małżonka ma do 16-tej szkołę.

Jak uda mi się załatwić nadzór nad potomstwem, to najpewniej tak.

No i w moim przypadku dochodzi kwestia dojazdu :D

Nie wiem, czy to "A8", którym po kryjomu przyjechałem w niedzielę pod Tulipana, ma w nawigacji inne lokalizacje :D

patrz 3 posty wyzej :tongue4:

f*ck, ślepy jestem :no:

Dzieki, Tomek, jakby co, będziemy w kontakcie :D

Opublikowano

f071adf5e083f6abm.jpg :gwizdanie:

bartek co to jest? za***iste, może być, a grill tam jest??

w naszym ulubionym lokalu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.