Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co wy tam robicie :blink::kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co wy tam robicie :blink::kox:

Życie biurowe kwitnie :rolleyes:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to co wy tam robicie :blink::kox:

gwiezdne wojny, jak zawsze na początku miesiąca :gwizdanie:

a ja walczę dzielnie świetlnym mieczem :decayed:

Opublikowano

to co wy tam robicie :blink::kox:

gwiezdne wojny, jak zawsze na początku miesiąca :gwizdanie:

a ja walczę dzielnie świetlnym mieczem :decayed:

Nie wiem, jak to zrobiłem, ale w pierwszym momencie przeczytałem "a ja walczę dzielnie ze świniami" :blink:

Opublikowano

to co wy tam robicie :blink::kox:

gwiezdne wojny, jak zawsze na początku miesiąca :gwizdanie:

a ja walczę dzielnie świetlnym mieczem :decayed:

też bym chciał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to co wy tam robicie :blink::kox:

gwiezdne wojny, jak zawsze na początku miesiąca :gwizdanie:

a ja walczę dzielnie świetlnym mieczem :decayed:

Nie wiem, jak to zrobiłem, ale w pierwszym momencie przeczytałem "a ja walczę dzielnie ze świniami" :blink:

...no jak by się dobrze rozejrzeć, to pewnie by się jakąś znalazło :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 16:21_________________________________________________

to co wy tam robicie :blink::kox:

gwiezdne wojny, jak zawsze na początku miesiąca :gwizdanie:

a ja walczę dzielnie świetlnym mieczem :decayed:

też bym chciał :polew: :polew: :polew:

nie chciałbyś :no:

Opublikowano

to co wy tam robicie :blink::kox:

gwiezdne wojny, jak zawsze na początku miesiąca :gwizdanie:

a ja walczę dzielnie świetlnym mieczem :decayed:

Nie wiem, jak to zrobiłem, ale w pierwszym momencie przeczytałem "a ja walczę dzielnie ze świniami" :blink:

...no jak by się dobrze rozejrzeć, to pewnie by się jakąś znalazło :gwizdanie:

No czyli intuicja dobrze mi podpowiadała :D

Jak to w biurze - są ludzie i.... inne zwierzaki :D

Opublikowano

to co wy tam robicie :blink::kox:

gwiezdne wojny, jak zawsze na początku miesiąca :gwizdanie:

a ja walczę dzielnie świetlnym mieczem :decayed:

Nie wiem, jak to zrobiłem, ale w pierwszym momencie przeczytałem "a ja walczę dzielnie ze świniami" :blink:

...no jak by się dobrze rozejrzeć, to pewnie by się jakąś znalazło :gwizdanie:

No czyli intuicja dobrze mi podpowiadała :D

Jak to w biurze - są ludzie i.... inne zwierzaki :D

zwłaszcza gdy dookoła sami mężczyźni :gwizdanie:

Opublikowano
zwłaszcza gdy dookoła sami mężczyźni

:angry:

Opublikowano
  • Autor

hehehe teraz Ci przycukruje uwazaj : Bylo sie urodzic troche mniej ladna :P to bys nie uwazala facetow za swinie bo sie ciagle gapia na przykald :D:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano
zwłaszcza gdy dookoła sami mężczyźni

:angry:

no już już ... żartowałam przecież :tongue4:

[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 16:27_________________________________________________

hehehe teraz Ci przycukruje uwazaj : Bylo sie urodzic troche mniej ladna :P to bys nie uwazala facetow za swinie bo sie ciagle gapia na przykald :D:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty::kox: :gwizdanie:

wtedy uważałabym tak pewnie z innych powodów :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh no w sumie racja :P:naughty:

ja sie zawijam po malutku ;) [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 16:28_________________________________________________do pozniej ludziska :* :D

Opublikowano

Ja też lecę :papa:

Opublikowano

no narka :cool1:

Opublikowano

jeszcze pół godziny walki laserowym mieczykiem :polew:

Opublikowano

jeszcze pół godziny walki laserowym mieczykiem :polew:

true... :kox:

Opublikowano

sru... :decayed:

Opublikowano

fru... :polew: :polew:

Opublikowano

no to hop :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.