Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KOXU a czego :D

No nie wiem, co Wy tam bierzecie :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko jestes nowy po kilku spotach tez bedziesz sie zajadal :D[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 09:52_________________________________________________ :polew::naughty::kox:

Opublikowano

spoko spoko jestes nowy po kilku spotach tez bedziesz sie zajadal :D[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 09:52_________________________________________________ :polew::naughty::kox:

:no:

Opublikowano
  • Autor

oj tam :) nigdy nie mow nigdy :)

Opublikowano

oj tam :) nigdy nie mow nigdy :)

No w tym przypadku akurat z całą stanowczością i pewnością mogę powiedzieć "nigdy" :no:

Opublikowano

a ja zwróce taką małą uwage, pierwszaki stawiają :gwizdanie:

Opublikowano

oj tam :) nigdy nie mow nigdy :)

No w tym przypadku akurat z całą stanowczością i pewnością mogę powiedzieć "nigdy" :no:

:good:

a jak tam papieroski? :naughty:

Opublikowano

oj tam :) nigdy nie mow nigdy :)

No w tym przypadku akurat z całą stanowczością i pewnością mogę powiedzieć "nigdy" :no:

:good:

a jak tam papieroski? :naughty:

Ekhm... no cóż... eee.... noooo....

Opublikowano

oj tam :) nigdy nie mow nigdy :)

No w tym przypadku akurat z całą stanowczością i pewnością mogę powiedzieć "nigdy" :no:

:good:

a jak tam papieroski? :naughty:

Ekhm... no cóż... eee.... noooo....

:bicz3:

Opublikowano
  • Autor

uuuu Kimi ... mientka faja jestes :gwizdanie: :naughty::decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 10:33_________________________________________________no ale Ty sie nie obrazaj :D nie jestem mietka faja :D

Opublikowano

uuuu Kimi ... mientka faja jestes :gwizdanie: :naughty::decayed:

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co sam jest bez winy :cool1:

:polew:

Opublikowano

uuuu Kimi ... mientka faja jestes :gwizdanie: :naughty::decayed:

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co sam jest bez winy :cool1:

:polew:

a co to ma znaczyć? Seba też palił wczoraj ? :mysli:

Opublikowano

uuuu Kimi ... mientka faja jestes :gwizdanie: :naughty::decayed:

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co sam jest bez winy :cool1:

:polew:

a co to ma znaczyć? Seba też palił wczoraj ? :mysli:

Ja tam nic nie wiem.

Ogólnie napisałem - każdy ma jakieś swoje słabości.

Opublikowano
  • Autor

no juz myslalem ze mi tu cos bedziesz wymyslal ze palilem :D

Opublikowano

Panowie czy ktos zna ten samochod?

http://otomoto.pl/audi-s4-avant-C15060373.html

nie wiem czy oplaca sie jechac ogladac :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja nie pomoge nie znaju

Opublikowano

kurcze wisi juz sporo a na zadnym forum nikt nie wie co to za samochod :disgust:

Opublikowano

to nikt od nas :no:

Opublikowano
  • Autor

niech Ci poda vin i sprawdzisz chociaz troche :)[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:49_________________________________________________albo moze jakis adres gdzie to jest to moze sie podjedzie na weekendzie oblukac ;)

Opublikowano

niech Ci poda vin i sprawdzisz chociaz troche :)[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:49_________________________________________________albo moze jakis adres gdzie to jest to moze sie podjedzie na weekendzie oblukac ;)

czekam na info odnosnie vin, myslalem ze ktos kojarzy ale i tak sam sie wybiore :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.