Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko Panie Tomku :wink4:

jutro nie bede mial kierowcy ;( trzezwy wieczor :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko Panie Tomku :wink4:

jutro nie bede mial kierowcy ;( trzezwy wieczor :gwizdanie:

ja Cie zawioze :evil:

Opublikowano

Siemanko Panie Tomku :wink4:

jutro nie bede mial kierowcy ;( trzezwy wieczor :gwizdanie:

ja Cie zawioze :evil:

:decayed: no to pijemy :slina::naughty:
Opublikowano

do Krakowa :gwizdanie:

Opublikowano

do Krakowa :gwizdanie:

pewnie bedzie mi wszytsko jedno :wink4: moze byc do Krakowa walne sobie zimnego lecha na wawelu :polew:
Opublikowano
  • Autor

o lol :decayed::naughty: ja jutro tez na trzezwo ;) mam dosyc bo dzisiejszym :)

Opublikowano

do Krakowa :gwizdanie:

pewnie bedzie mi wszytsko jedno :wink4: moze byc do Krakowa walne sobie zimnego lecha na wawelu :polew:

to jak do Krakowa to ja sie pisze, akurat jeste głodny to sobie zaserwuje kaczke po smoleńsku;] :kox:

Opublikowano

do Krakowa :gwizdanie:

pewnie bedzie mi wszytsko jedno :wink4: moze byc do Krakowa walne sobie zimnego lecha na wawelu :polew:

to jak do Krakowa to ja sie pisze, akurat jeste głodny to sobie zaserwuje kaczke po smoleńsku;] :kox:

zimny lech kaczka po smolensku i do przodu :polew:
Opublikowano

ja mam Audi a nie Autobus :kox:

ilość miejsc ograniczona :gwizdanie:

jak tam z tą ulicą, jak mam jechać??

Opublikowano

bedziesz leciec od katowic ???[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:10_________________________________________________wal do Al.Włókniarzy i z wółkniarzy skrec w drewnowska i caly czas prosto nie da sie tego nie zauwazyc :kox:

Opublikowano

coś mi się wydaje że jutro będę pił tylko ja :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

coś mi się wydaje że jutro będę pił tylko ja :confused4: :confused4: :confused4:

no ktos musi jak inni nie moga :wink4: za tzrech musisz wypic :naughty:
Opublikowano

ja się z Wami tak nie bawię :ranting1: :ranting1: :ranting1:

najpierw się napalacie na grilla i nie wiadomo na co( :drunk::drinks::drunk:) a teraz to każdego trzeba prosić żeby chociaż zaszczycił swoją obecnością

nie podoba to mi się i wypisuję się z tego klubu :rant: :rant: :rant:

Opublikowano

coś mi się wydaje że jutro będę pił tylko ja :confused4: :confused4: :confused4:

Michała przecież Ci wiozę :tongue4:

Opublikowano

ja się z Wami tak nie bawię :ranting1: :ranting1: :ranting1:

najpierw się napalacie na grilla i nie wiadomo na co( :drunk::drinks::drunk:) a teraz to każdego trzeba prosić żeby chociaż zaszczycił swoją obecnością

nie podoba to mi się i wypisuję się z tego klubu :rant: :rant: :rant:

ale kto nie chce przyjechac to zaraz go :bicz3: a pic niekotorzy nie moga bo nie ma kto ich przywiezc i odwiezc ;( np.ja ;( ;( ;( :disgust:
Opublikowano
  • Autor

ale kogo trzeba prosic zeby byl ?? nie widzialem zeby ktokolwiek napisal ze go ie bedzie :)

Opublikowano

coś mi się wydaje że jutro będę pił tylko ja :confused4: :confused4: :confused4:

Michała przecież Ci wiozę :tongue4:

To Michał nie wie gdzie jest Manufaktura :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

czy nie chce się przyznać że wie :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:26_________________________________________________

ale kogo trzeba prosic zeby byl ?? nie widzialem zeby ktokolwiek napisal ze go ie bedzie :)

Seba najpierw się pisze ze się nie pije :wink4: :wink4: a potem ze "niestety nie mogłem dojechać" :polew: :polew:

Opublikowano

ale kogo trzeba prosic zeby byl ?? nie widzialem zeby ktokolwiek napisal ze go ie bedzie :)

Kasia pewnie jest po dopalaczach i nie wiem co gada :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

aj dont noł :cool1:

Opublikowano

Dam radę, będę pił z Michałem - szkoda że nie umoczycie "dziubków" - śliwowica :slina: :slina: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.