Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi :jerk: ?? :naughty::decayed: :gwizdanie:

No w pracy??? Tak przy wszystkich??? :shocked:

Coooooś Tyyyyy.... :no::rolleyes:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale masz avvvvatarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D :decayed::naughty:

ciesz sie póki możesz :naughty:

yyy znaczy ze co ??? :P:naughty::kox:

Opublikowano

ale masz avvvvatarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D :decayed::naughty:

ciesz sie póki możesz :naughty:

yyy znaczy ze co ??? :P:naughty::kox:

Znaczy że zmieni na jakiegoś misia albo pieska z serduszkiem... :disgust:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 15:29_________________________________________________Jeszcze godzinka !!! :dance:

Opublikowano
  • Autor

no jeszcze pol :D

Opublikowano

ale masz avvvvatarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D :decayed::naughty:

ciesz sie póki możesz :naughty:

yyy znaczy ze co ??? :P:naughty::kox:

Znaczy że zmieni na jakiegoś misia albo pieska z serduszkiem... :disgust:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 15:29_________________________________________________Jeszcze godzinka !!! :dance:

no no tylko nie misia, misiu jest mój !!!!!!!! ( mam nadzieję :giveheart:)

Opublikowano
no no tylko nie misia, misiu jest mój !!!!!!!! ( mam nadzieję )

Ale masz wykupiony abonament na wszystkie misie świata? :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 16:04_________________________________________________Dobra, ja spadam na kwadrat :papa:

Opublikowano
:hi: niektórzy już weekendują :naughty: :naughty: :drunk: :drunk: :buhaha: :buhaha: :drinks: :drinks: :dance: :dance: :thumbup: :thumbup: ;) ;)[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 17:30_________________________________________________ z tym niedzielnym to możemy :mysli: z tym że ma być brzydka pogoda :confused4:
Opublikowano

w niedziele jest spot?

Opublikowano

w niedziele jest spot?

:siema: typy :tongue4: najprawdobodobniej w niedzile ok 18 :decayed: a ty Kimi sie nie ciesz :tongue4: bo tez jeszcze wpisowego nie dales :gwizdanie:
Opublikowano

Ana.... kierowcy nie pija ;(

Opublikowano

no to widzę, że na niedzielę nieźle się zapowiada :naughty:

myślę że ok 17 by pasowało, jeszcze widno by było, co Wy na to?

jak tak to b4rt4s - zapodaj info na przodzie :>

tylko gdzie?

Opublikowano

no to widzę, że na niedzielę nieźle się zapowiada :naughty:

myślę że ok 17 by pasowało, jeszcze widno by było, co Wy na to?

jak tak to b4rt4s - zapodaj info na przodzie :>

tylko gdzie?

:good:

Zapodajcie miejscówkę :D

Opublikowano

Parking na Leclercu :polew: :polew:

Opublikowano

w niedziele jest spot?

:siema: typy :tongue4: najprawdobodobniej w niedzile ok 18 :decayed: a ty Kimi sie nie ciesz :tongue4: bo tez jeszcze wpisowego nie dales :gwizdanie:

:gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 18:54_________________________________________________

Parking na Leclercu :polew: :polew:

Od Leclerca się odpierwiastkuj, pracowałem tam prawie 8 lat :gwizdanie:

Opublikowano

pod realem lub loreyem

którym realem, bo są 4 :mysli:

Opublikowano

tym co zawsze: na włókniarzy

Opublikowano

tym co zawsze: na włókniarzy

:smutas: no nie wiedziałem przecież...

Opublikowano

no to co kilery ??? po kruku :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.