Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja mam studia w weekendy niestety, albo i stety, ale ta niedziela wolna to bym zajrzał

:good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adas a ty zajrzysz ???? :mysli:

Opublikowano

Ja ? :mysli:

Opublikowano

a jest inny adaś ???[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 12:15_________________________________________________tylko może w końcu ustalcie gdzie , żeby nie było

mnie to zbytnio nie obchodzi bo i tak będę w pracuni, ale dbam o was żebyście nie jeździli później od parkingu do parkingu :polew:

Opublikowano

No to tak jak napisałaś pierwotnie - parking REAL'a na Al. Jana Pawła (dawna Włókniarzy, jak by ktoś nie kojarzył :kox: ), powiedzmy, co by się nie szukać, koło FeuVerta. Godzina 17.

Pasi? :naughty:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 12:22_________________________________________________Idę z Princessą na spacer, bo ładna pogoda jest.

Na razie

Opublikowano

możliwe, że będę w niedziele w Łodzi, ale nie wiem czy swoim autem :)

jak będę swoim to może wpadnę :naughty:

Opublikowano

nie na zadnym veuvercie tylko tam gdzie zawsze Kimi napewno nas zobaczysz ja bede z 10 min wczesniej kolor mam identyczny jak ty :good:

Opublikowano
  • Autor

no to laczki zmienione :D;)

czyli co niedziela 17 ?? ja nie zagwarantuje obecnosci gdyz poniewaz ide na wesele za niebawem :D

i sami wiecie moze byc roznie :P hehhehe

Opublikowano

no snieg tak nawala za oknem ;P

Opublikowano

to u ciebie nie pada snieg :blink:

Opublikowano

nie no zmienil opony bo pewnie snieg napierdziela :gwizdanie:

Opublikowano

nie na zadnym veuvercie tylko tam gdzie zawsze Kimi napewno nas zobaczysz ja bede z 10 min wczesniej kolor mam identyczny jak ty :good:

Znajdę znajdę, spoko :wink4:

Opublikowano

misiek wczoraj też zmienił kapetki :naughty:, a z rana już mnie wysłał :witch: po rozpuszczalnik bo fele maluje.

Boże, ale ze mnie dobra żona :tongue4:

Opublikowano

misiek wczoraj też zmienił kapetki :naughty:, a z rana już mnie wysłał :witch: po rozpuszczalnik bo fele maluje.

Boże, ale ze mnie dobra żona :tongue4:

jaki kolorek :blink:
Opublikowano

hmmmmm..... :mysli:

Opublikowano

czerwony :naughty: :naughty: :naughty:

:punish: :punish: jaki czerwony.

Fele mam stalowe z zimówkami - były czarne tylko lekko przyrdzewiałe i maluje na czarny macik :wink4:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 14:20_________________________________________________właściwie to już skończyłem :punk: :punk: :beach: :beach:

Opublikowano

czerwony :naughty: :naughty: :naughty:

:punish: :punish: jaki czerwony.

Fele mam stalowe z zimówkami - były czarne tylko lekko przyrdzewiałe i maluje na czarny macik :wink4:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 14:20_________________________________________________właściwie to już skończyłem :punk: :punk: :beach: :beach:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

heheh czerwony :D;)

kapetki zmienilem bo pozniej mam zawalone 3 weekendy i nie znajde czasu zeby podjechac ;) na zmiane :)

a poza tym to co u Ciebie nie pada ?? :D:naughty:

Opublikowano

misiek wczoraj też zmienił kapetki :naughty:, a z rana już mnie wysłał :witch: po rozpuszczalnik bo fele maluje.

Boże, ale ze mnie dobra żona :tongue4:

noo dobra :wink4:

zwłaszcza jak Miskom piwo w niedziele do łóżka rano przyniosła na kaca :doh1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.