Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :kox::naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:01_________________________________________________ :sarcastic:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też już po drzemce :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehehe w tym samym czasie ;):naughty:

Opublikowano

zaraz się okaże że na tym samym weselisku byliśmy :polew:

Opublikowano

ja również po lulanku ale przed :beer1:

Opublikowano

i Bartusia tez nie bedzie bo mu sie nie chce d*py z domku ruszyc :gwizdanie:

:bicz3:

mówiłem przeca, że nie mam czym się przytoczyć :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hehehe chyba nie ;) aczkolwiek :P ja bylem w soplicowie :)

zbieram sie Panie i Panowie :) komu w droge temu czas ;)

bede pozniej ;)

Opublikowano

jak tam spocik? ha ha, mówiłam, że będzie słabiutki?

czy szanowny pan kimi wkupił się do bandy :?: :?: :?:

Opublikowano

komu w drogę temu trampki :kox:

Opublikowano

zaraz się okaże że na tym samym weselisku byliśmy :polew:

a nie byliście :tongue4::naughty:

Opublikowano

jak tam spocik? ha ha, mówiłam, że będzie słabiutki?

czy szanowny pan kimi wkupił się do bandy :?: :?: :?:

ja ani nic nie dostałem anie nie piłem :gwizdanie:

Opublikowano

i Bartusia tez nie bedzie bo mu sie nie chce d*py z domku ruszyc :gwizdanie:

:bicz3:

mówiłem przeca, że nie mam czym się przytoczyć :tongue4:

olaaaa..... mowilem o sobie :P

Opublikowano

toś my się dogadali :polew:

Opublikowano

zaraz się okaże że na tym samym weselisku byliśmy :polew:

a nie byliście :tongue4::naughty:

no nie :no:

ja byłam w Czarcim Młynie :evil::kox:

Opublikowano

Panowie jako,że jestem stosunkowo świeży w klubie i niestety o spociku przeczytałem przed 15-ma minutami powiedzcie gdzie w Łodzi podpiąć VAG-a ?

Opublikowano

I już w domku :D

Dzięki Panowie za mile spotkanko :naughty:

@chriss, jeszcze raz dzięki za linka :notworthy:

Opublikowano

jak tam spocik? ha ha, mówiłam, że będzie słabiutki?

czy szanowny pan kimi wkupił się do bandy :?: :?: :?:

ja ani nic nie dostałem anie nie piłem :gwizdanie:

Podobno miał w bagażniku parę kilo koxu,a że towarzystwo nie dojechało to nie mial kto tego wciągnąć :polew: :polew: :polew:

ma przywieść na następny raz :thumbup: taki kolega

Opublikowano
:kwasny: że mnie tam nie było :gwizdanie:
Opublikowano

:kwasny: że mnie tam nie było :gwizdanie:

Żałuj, zobaczyłbyś Poloneza Coupe :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:36_________________________________________________Jak ktoś ma ochotę, to tu są zdjęcia z dzisiaj - całe dwa, cykane komórą :D

http://www.flickr.com/photos/49889529@N06/sets/72157625183804086/

:>

A to trochę fotek mojej A-czwóreczki:

http://www.flickr.com/photos/49889529@N06/sets/72157625183898130/

Opublikowano

normalnie, nie bylo miejsca zeby zaparkowac przy was :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.