Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

człowiek nie czuje jak mu się rymuje :wink4: joł :good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i nareszcie w domu.

A dziewczyny w szpitalu na Wycieczkowej - Nikola na badaniach diagnostycznych+mama do opieki :smutas:

Co ja będę teraz sam w domu do czwartku robił... :(

Opublikowano

spadaj do garażu i małe rezanko póki czas pozwala :evil:

dobry :wink4:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 19:05_________________________________________________

nogom :gwizdanie:

co nogom????

jednym sie moje 4 litery nie podobały a innym nogi :disgust:

modelką nie jestem :no:

Opublikowano

mow komu zaraz sie beda podobaly :gwizdanie:

Opublikowano

noo gentelmen :cool1:

o gustach się nie rozmawia :gwizdanie:

Opublikowano
spadaj do garażu i małe rezanko póki czas pozwala

Trzeba jeszcze mieć ten garaż :disgust:

Opublikowano
  • Autor

spadaj do garażu i małe rezanko póki czas pozwala :evil:

dobry :wink4:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 19:05_________________________________________________

nogom :gwizdanie:

co nogom????

jednym sie moje 4 litery nie podobały a innym nogi :disgust:

modelką nie jestem :no:

ja przepraszam ale to byl komplement ... a co do 4 liter ?? jak sie komus nie podobalo to jest hmmm dziwny co najmniej :)

hmmm z kazdej kobiety da sie wyciagnac piekno :) pozatym wez sie opanuj :D :D :D i przestan :D B4rt4s hmm trzeba bedzie porozmawaic

z dzentelmenelem :D;) ;) ;)

Opublikowano

spadaj do garażu i małe rezanko póki czas pozwala :evil:

dobry :wink4:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 19:05_________________________________________________

nogom :gwizdanie:

co nogom????

jednym sie moje 4 litery nie podobały a innym nogi :disgust:

modelką nie jestem :no:

ja przepraszam ale to byl komplement ... a co do 4 liter ?? jak sie komus nie podobalo to jest hmmm dziwny co najmniej :)

hmmm z kazdej kobiety da sie wyciagnac piekno :) pozatym wez sie opanuj :D :D :D i przestan :D B4rt4s hmm trzeba bedzie porozmawaic

z dzentelmenelem :D;) ;) ;)

Seba, ewentualnie jakieś piękno włożyć :wink4: :wink4: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :naughty: :naughty: :kox:

baaa pewnie ze tak :D

Opublikowano

Seba, no i jak :mysli: następny weekend w LDZ czy Wawa :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wawa :/ na 99%

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wawa :/ na 99%

:wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 21:15_________________________________________________Wawa nie zając - nie ucieknie :no: :no: a Śliwowica może się skończyć :naughty: :naughty: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheheh bedzie ciezko :/ i boje sie za za tydzien tez bo mamy urodziny naszych przyjaciol :/ ale to w piatek bo weekend to w sumie wszystkich switych

Opublikowano
:mysli: oj faktycznie będzie ciężko :mysli:
Opublikowano

a to kiedy pijemy :slina::decayed:

Opublikowano

no właśnie nie wiemy :no: :no: :no:

Opublikowano

no właśnie nie wiemy :no: :no: :no:

to ja wam powiem w piatek :kox:
Opublikowano

no właśnie nie wiemy :no: :no: :no:

to ja wam powiem w piatek :kox:

w piątek, piąteczek, piątunio powiadasz :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :polew: :polew:

nie jest to zły pomysł :naughty: :naughty:

Opublikowano

mi pasuje :naughty:

przyjezdzam :wink4:

Opublikowano

nam w sumie też :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.