Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie ja mam dwie lewe rece nie dotykam sie nie chce pozniej sie obwiniac ze zalowalem kasy :/ a teraz bede mial kursy z fotelikiem i 6 miesiecznym dzieckiem takze wole nie...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie chwaliłeś się, że coś zmajstrowałeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

akurat to do mnie nie podejdzie niesety a to jest komplet na przod i tyl odrazu tak ?? czy to jest tylko przod ? :D bo ja juz sie gubie jaki jest ten wielowahacz u mnie tzn ile czego na jedno kolo przypada ??

Opublikowano

on sie wstydzi swojego chlopaka pokazywac :polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 12:32_________________________________________________6 szt na jedna strone jesli dobrze licze

Opublikowano
  • Autor

czyli po 3 na kolo ?? to czemu w komplecie jest 8 ??

Opublikowano

czyli po 3 na kolo ?? to czemu w komplecie jest 8 ??

Matko i córko, Paaanooowieeee, nooo.

Na każdą stronę idzie po 4 : dwa na górze, dwa na dole.

Opublikowano
  • Autor

a Ty co sie spinasz ?? nie wiesz ze ludzie nie wiedza ?? chcesz pogadac o photoshopie albo 3d maxie ?? :D :D :D:naughty:

Opublikowano

a Ty co sie spinasz ?? nie wiesz ze ludzie nie wiedza ?? chcesz pogadac o photoshopie albo 3d maxie ?? :D :D :D:naughty:

Się nie spinam wcale :no:

A o Fotoszopie to wiem tyle, że jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheh to tak jak ja o zawiasach :P:D no :) i wszystko jasne :) [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 12:40_________________________________________________ :polew: :polew: :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 12:40_________________________________________________hehe no zaczalem sie smiac ale nie napisalem z czego hehehe za szybko bylo wiec wklejam teraz ...

<monia> przyszłam dziś do babci w sukience i mówię, że tak chłodniej

<monia> a babcia do mnie z uśmiechem

<monia> "co, sowę wietrzysz?"

:decayed::naughty::polew: :>

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sowa...

ja pierdzielę, takiego określenia nie znałem....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale jeszcze masz lacznik w ksztalcie c i koncowke drazka w zestawie wiec nie 4 ;)

Opublikowano
  • Autor

hehe no ja tez nie poplakalem sie :D :D a okreslnie na kobie te Proca ??

Opublikowano

hehe no ja tez nie poplakalem sie :D :D a okreslnie na kobie te Proca ??

Proce znałem :decayed:

Opublikowano

tylko łączniki występują w dwóch odmianach, trzeba rzucić się na glebe i sprawdzić :gwizdanie:

Opublikowano

z dziurka badz z cyckiem :polew:

Opublikowano

ja w Krakowie zapłaciłam za wymiane 150 zł także strasznie drogo u Was :gwizdanie:

Opublikowano

ja w Krakowie zapłaciłam za wymiane 150 zł także strasznie drogo u Was :gwizdanie:

Wszystkich ośmiu?

Plus łączników i końcówek?

Opublikowano

dokładnie :evil:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 13:21_________________________________________________wsadziłam wachacze za 600 zeta końcówki dałam FEBI bo podobno lepsze i jeszcze w tej cenie mi przegub wymienili :good:

Opublikowano

dokładnie :evil:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 13:21_________________________________________________wsadziłam wahacze za 600 zeta końcówki dałam FEBI bo podobno lepsze i jeszcze w tej cenie mi przegub wymienili :good:

Zapatrzyli się na te nogi i zapomnieli dopisac na rachunku jednego zera :naughty:

Opublikowano

aaa i robili pół dnia bo im się nie chciały śruby odkręcic :cool1:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 13:24_________________________________________________akurat patrzyli na nogi Michała bo on odbierał niunie z zakładu :tongue4:

ale też ma ładne :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.