Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy tu takie pitu pitu pierdu pierdu .... a nam zaledwie trzy tygodnie zostały :blink:

"...2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo – od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

2014 - Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych napromieniowaniem i chemikaliami.

2016 - Europa prawie w całości wyludniona...."

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za dużo gazet i telewizji :decayed:

Opublikowano

po tym co się dzieje w kraju i poza nim, nic mnie już nie ździwi :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 14:55_________________________________________________prowokacja w łodzi już była :tongue4:

Opublikowano

po tym co się dzieje w kraju i poza nim, nic mnie już nie ździwi :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 14:55_________________________________________________prowokacja w łodzi już była :tongue4:

Tak, tak, jasne.

Tylko Twoja historia jest niespójna, bo 21.12.2012 nastąpi koniec świata.

To jakoś nie widzę tych umierających na raka w 2014 :D

Opublikowano

po tym co się dzieje w kraju i poza nim, nic mnie już nie ździwi :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 14:55_________________________________________________prowokacja w łodzi już była :tongue4:

Tak, tak, jasne.

Tylko Twoja historia jest niespójna, bo 21.12.2012 nastąpi koniec świata.

To jakoś nie widzę tych umierających na raka w 2014 :D

Kimi, ale to nie jest moja historia, tylko przepowiednia jakieś kobitki, która z resztą

poniekąd pokrywa się z Nostradamusem ;)

a grudzień 2012 to wg kalendarza majów czy kogoś tam, więc to też inna bajka :P

Opublikowano
jakieś kobitki, które z resztą

poniekąd pokrywają się z Nostradamusem

No no, Nostradamus ją pokrywał, tudzież ona jego i w międzyczasie zapchał jej głowę jakimiś bzdurami o końcu świata :tongue4:

Koleś wiedział, jak nakręcić laski na małe bzykanko - tu o przepowiedniach, tam o końcu świata i bach! laska ani się spostrzegła, a już miała Nostradamuska między nogami :D

Opublikowano
jakieś kobitki, które z resztą

poniekąd pokrywają się z Nostradamusem

No no, Nostradamus ją pokrywał, tudzież ona jego i w międzyczasie zapchał jej głowę jakimiś bzdurami o końcu świata :tongue4:

a Ty jak zwykle o jednym :decayed:

[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 15:07_________________________________________________

jakieś kobitki, które z resztą

poniekąd pokrywają się z Nostradamusem

Koleś wiedział, jak nakręcić laski na małe bzykanko - tu o przepowiedniach, tam o końcu świata i bach! laska ani się spostrzegła, a już miała Nostradamuska między nogami :D

może się zajmiesz 'jasnowidztwem'? :polew:

Opublikowano
a Ty jak zwykle o jednym

:gwizdanie:

może się zajmiesz 'jasnowidztwem'?

Powróżyć, Pani, powróżyć? :naughty:

Opublikowano
a Ty jak zwykle o jednym

:gwizdanie:

może się zajmiesz 'jasnowidztwem'?

Powróżyć, Pani, powróżyć? :naughty:

z dłoni czy z fusów? :kox:

Opublikowano
a Ty jak zwykle o jednym

:gwizdanie:

może się zajmiesz 'jasnowidztwem'?

Powróżyć, Pani, powróżyć? :naughty:

z dłoni czy z fusów? :kox:

Z sowy

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Żartowałem :D

Opublikowano
a Ty jak zwykle o jednym

:gwizdanie:

może się zajmiesz 'jasnowidztwem'?

Powróżyć, Pani, powróżyć? :naughty:

z dłoni czy z fusów? :kox:

Z sowy

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i masz :doh1:

Opublikowano

Dobra, no, ten, tego... wystarczy. :gwizdanie:

Jak tam pogoda w Katosach?

Opublikowano

hehehe... a dziękuję, dzisiaj mimo że chłodnawo, to słoneczko napina jak w złotą polską jesień :>

Opublikowano

hehehe... a dziękuję, dzisiaj mimo że chłodnawo, to słoneczko napina jak w złotą polską jesień :>

A u nas pochmurzasto trochę :(

A jak tam zdrówko?

Bo ostatnio niedomagałaś... :naughty:

Opublikowano

hehehe... a dziękuję, dzisiaj mimo że chłodnawo, to słoneczko napina jak w złotą polską jesień :>

A u nas pochmurzasto trochę :(

A jak tam zdrówko?

Bo ostatnio niedomagałaś... :naughty:

aaaaa tam.... chwilowy kryzys :wink4:

Opublikowano

A teraz jesteś już "Zieloną wyspą" ?

:decayed:

Opublikowano

czyli? :mysli:

Opublikowano

czyli? :mysli:

Takie nawiązanie do kryzysu i zielonej wyspy tuska.

Dobra, to nie było śmieszne. :(

Opublikowano

czyli? :mysli:

Takie nawiązanie do kryzysu i zielonej wyspy tuska.

Dobra, to nie było śmieszne. :(

yyyy.... ja nie jestem na bieżąco z polityką :cool1:

Opublikowano

czyli? :mysli:

Takie nawiązanie do kryzysu i zielonej wyspy tuska.

Dobra, to nie było śmieszne. :(

yyyy.... ja nie jestem na bieżąco z polityką :cool1:

Może to i dobrze dla Ciebie...

Będziesz zdrowsza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.