Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no dokladnie :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trza będzie zobaczyć :D

A wczoraj oglądałem "E=mc2" :D

Też zajebiaszczy film - podobały mi się nawiązania do "Chłopaki nie płaczą" - słynny sweterek z gruszką :D

Opublikowano

Trza będzie zobaczyć :D

A wczoraj oglądałem "E=mc2" :D

Też zajebiaszczy film - podobały mi się nawiązania do "Chłopaki nie płaczą" - słynny sweterek z gruszką :D

wyglądał jakby pies Ci go wszamał a potem zwrócił :D

Opublikowano

– Odpowiem na wszystkie pytania, tylko niech pan nie strzela!

– Pytanie pierwsze: Zawsze sikasz przez zapięty rozporek?

– Zzzawsze.

Opublikowano

No i Włodarczykowa Aga :rolleyes:

Mmmmmniamuśna jest

Opublikowano

– Masz być jak bulterier!

– Będę!

– Jak wściekły byk!

– Będę!

– Jak Tommy Lee Jones w „Ściganym”!

– Będę!

– No, to sp***rzaj!

Opublikowano

- Tarkowski ch..., ale sałatki szkoda.

:>[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 14:53_________________________________________________- Co pan życie panu nie miłe?

- przeciez pan mówił że to żywnośc...

- ale nie mówiłem że do jedzenia

Opublikowano

– Co? Siara, zlecił mnie zabić? Ten półdebil?! Ta sklonowana owca?! To gówno w błyszczącym dresie?! On beze mnie nie istnieje!

– Chce pan o tym porozmawiać?

– Bardzo, ku***a jego mać, chętnie.[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 15:00_________________________________________________

:witch: po adasia

pa

Opublikowano

masz pitbulla ktory wyglada jak jamnik, gibasz sie jak pier**lony rezus, zachwycasz sie panem Kunta Kinte, marnujesz mojemu kumplowi sciezke najlepszego proszku,a na koniec puszczasz nam film o facecie w łódce[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 15:02_________________________________________________gdy mam kogoś zabić to mowie do niego tak: jezeli wypadnie reszka, to wgrywasz i daruje ci zycie, ale jezeli wypadnie orzeł to przegrywasz, a ja wygrywam twoją śmierć...I zawsze wypada orzeł.

:polew:

[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 15:02_________________________________________________:papa: Kasia

Opublikowano

no i o borowanku :decayed:

A pamietacie Wesele

"sp***dalaj.. relax mi psujesz.. "; -)

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 15:05_________________________________________________"chcesz wody??

- w wodzie to się ryby pier**lą"

Opublikowano

Wesele było kozackie :good:

Dobra akcja była, jak przebijali w TT-ce numery w szopie :D

Generalnie film był ostry :decayed:

Opublikowano

hehehe no :polew:

Opublikowano

Wesele było kozackie :good:

Dobra akcja była, jak przebijali w TT-ce numery w szopie :D

Generalnie film był ostry :decayed:

i konkursy weselne przednie :kox:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 15:11_________________________________________________jak na rowerku jeździli :D

Opublikowano

A, i z "Job'a" :

– Can I ask your adress?

– Jaki dres?

– Your adress.

– Ay.... To nie jest dres. To zamszyk.

– Oh no. Adress. A-d-r-e-s-s.

– Nie, nie. Znaczy „no”. Zamszyk. Zam-szyk. Zamszyk.

– Czego słuchasz bracie?

– Udało mi się ściągnąć z Watykanu, prosto z netu, wspaniałą homilię na JP – dwójkach.

– Chyba na MP – trójkach

– Na MP – trójkach, przepraszam.

– Witajcie, bracia.

– Witaj, ojcze. O! Nowe buty, ojcze. Zamszowe?

– Nie. Za swoje.

– Mamusiu, dlaczego te panie tak stoją?

– Te panie... Te panie w lesie jagody zbierają.

– Tak, mama ma rację. Te panie... Zbierają w lesie jagody, grzyby, nie, ojciec? Głównie grzyby. To jest taki, no jeden z najstarszych zawodów świata to... zbieractwo.

:polew:

[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 15:13_________________________________________________No i klasyk z Job-a:

(przed drzwiami marketu otwieranymi fotokomórką)

Pele: Darek, otwórz!

(po chwili)

Ojciec rodzinki: Panie Darku, też możemy prosić?

Opublikowano

grozisz mi ? :decayed:

Opublikowano

Wesele było kozackie :good:

Dobra akcja była, jak przebijali w TT-ce numery w szopie :D

Generalnie film był ostry :decayed:

i konkursy weselne przednie :kox:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 15:11_________________________________________________jak na rowerku jeździli :D

I po każdej konkurencji lufa :D

Opublikowano

grozisz mi ? :decayed:

– No a jak! Kieras mówi, że jest zaje... Już na promie drinki, żarcie za darmo i non stop bzykanie, do rana! A na miejscu to samo. Wszystko za friko i non stop bzykanie!

– A co, Kieras był tam?

– Nie on, jego siostra była.

Opublikowano

Wesele było kozackie :good:

Dobra akcja była, jak przebijali w TT-ce numery w szopie :D

Generalnie film był ostry :decayed:

i konkursy weselne przednie :kox:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 15:11_________________________________________________jak na rowerku jeździli :D

I po każdej konkurencji lufa :D

ze szklanki :D .... i stary bigos :polew:

Opublikowano

coco jambo i do przodu :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.