Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Papapa :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:12_________________________________________________chcę być jutro przez nią zaaresztowany :notworthy: :notworthy: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:13_________________________________________________a cha i niech Ci się "niebieskie lazury" przyśnią :wink4:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:14_________________________________________________Kimi a tak w ogóle czy spocimy w tą niedzielę czy nie :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:papa:

Ja też się zawijam do wyrka, bo jutro pobudka 7 rano - kwalifikacje do GP Korei.

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:15_________________________________________________W tę niedzielę to cienko, bo furak pojechał na wymianę zawieszenia :(

Opublikowano

wiem wiem też będę lukał :naughty: :naughty:

Opublikowano

No dobra, ja spadam.

Miłego wieczorka

:papa:

Opublikowano
  • Autor

no troche poplyneliscie nie ma co :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

no proszę i Seba doszedł do siebie po szampanie i cieście :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no juz nawet po 4 oko mocnych :D

jakos tak dobrze wlane i nie moge isc po jeszcze :(

Opublikowano

jak to nie możesz :mysli: okocim ci nogi zblokował ?????????

Opublikowano
  • Autor

ehhh szkoda gadac wiec nie powiem juz nic ;( :embarrassed:

Opublikowano

zostawmy to w takim niedopowiedzeniu :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niech kazdy sobie dopowie i kazdy ma racje :gwizdanie: ;( :confused4::embarrassed:

Opublikowano

a mówiłem przyjedź, to nie bo ................... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:32_________________________________________________czyli co ze spotu d...pa, człowiek ma troszkę czasu w niedzielę to znowu inni nie mają :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie pozostaje nic innego jak jutro dać ognia :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: a w niedzielę odpoczywać :beer1: :drinks::JC_fan:

Dobranoc wszystkim i tobie misiek bo znowu zaczynamy gadać tylko my :hi: obudze cie jutro na Kubicę :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

heheh ja to jestem :) no ja mowilem ze w ten weekend odpadam :/

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:54_________________________________________________mhm widze ze przyszla kolej na mnie zeby pogadac z sebkiem :) siem a co tam ?? :)[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:59_________________________________________________no to chyba PSTRYK bo co tu bede tak sam siedzial :/ :hi:

Opublikowano

Wstawac!!!!!!!!!!!!!!!!!

Śpiochy :tongue4:

Opublikowano
:bry: nie śpimy :wink4:
Opublikowano
  • Autor
:bry: ale ja to na chwile ide sie przespac jeszcze :P
Opublikowano

:hi:

Znowu gdzieś tam z 8. pola startuje, ehh :disgust:

A miało być tak pięknie.

Opublikowano

:hi:

Znowu gdzieś tam z 8. pola startuje, ehh :disgust:

A miało być tak pięknie.

Kimi będzie dobrze :good: - nie ważne z którego zaczyna tylko na którym skończy - ja bukuje go na 3 lub 4 miejscu :naughty:

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: Kimi ale masz melodie do pisania tak od rana :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.