Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstawac!!!!!!!!!!!!!!!!!

Śpiochy :tongue4:

Kto śpi to śpi, ja bidulka do 1:00 walczyłam z Madzi warkoczykami, a o 5:20 już na nogach :travolta:

i do pracuni :kwasny:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 09:45_________________________________________________

ale wieczór będzie mój, mam dzisiaj kierowcę :naughty::a4fan::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wstawac!!!!!!!!!!!!!!!!!

Śpiochy :tongue4:

Kto śpi to śpi, ja bidulka do 1:00 walczyłam z Madzi warkoczykami, a o 5:20 już na nogach :travolta:

i do pracuni :kwasny:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 09:45_________________________________________________

ale wieczór będzie mój, mam dzisiaj kierowcę :naughty::a4fan::naughty:

:polew: :polew: :hahaha: :hahaha: :laghing2: :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: jeśli już to chyba mamy :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobra, spadam do obowiązków sobotnich :disgust:

Narka :papa:

Opublikowano
  • Autor
:hi::naughty::kox:
Opublikowano

nie :no: , ja mam :good:CIEBIE misiu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:11_________________________________________________

Dobra, spadam do obowiązków sobotnich :disgust:

Narka :papa:

proszę jaki mąż, sprzątanko, gotowanko, spacerek z córcią ... :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:13_________________________________________________

seba, wyspałeś się?

nabrałeś sił na weekend? :kox:

Opublikowano
  • Autor

eee ciezko :/

Opublikowano

a ja dzisiaj cisne na wesele :drunk::dance: :cwaniak1:

Opublikowano

to nie pij za dużo żebyś się ubawił :dance:

Opublikowano

nie :no: , ja mam :good:CIEBIE misiu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]

dobra urobiłaś mnie :gwizdanie: ja cię zawiozę a ty mnie przywieziesz :naughty: :naughty: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja dzisiaj cisne na wesele :drunk::dance: :cwaniak1:

oj to będzie na bogato :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :dance: :dance: :dance: :dance: :drinks: :drinks: :drinks::JC_fan: :JC_fan: :JC_fan::banan2: :banan2: :banan: :banan:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:49_________________________________________________misiek miałaś pogadać z Madzią :polew:

Opublikowano

a ja dzisiaj cisne na wesele :drunk::dance: :cwaniak1:

oj to będzie na bogato :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :dance: :dance: :dance: :dance: :drinks: :drinks: :drinks::JC_fan: :JC_fan: :JC_fan::banan2: :banan2: :banan: :banan:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:49_________________________________________________misiek miałaś pogadać z Madzią :polew:

oj bedzie bedzie jakies pamiatki wam przywioze :kox:
Opublikowano

flaszkę z oczepin :slina::wink4: :wink4: :wink4:

i troche tortu w kieszen :gwizdanie:
Opublikowano

to prosto z wesela wal do nas :kox:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

no i jak :?: kiedy mój kierowca po mnie przyjedzie :?: :a4fan::evil2:

Opublikowano

tak jak pani zamawiała :hi: 17.28 pod szpitalem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.