Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byłem dzisiaj w Łodzi i widziałem Andrzeja Niemczyka :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kto to jest adaś ?? :mysli:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 22:29_________________________________________________

:hi: dobranoc

tzn: wy dobranoc, bo ja w pracy :confused4:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

ooo

no to psoko ;) pogratulowac :P

Opublikowano

Wreszcie w domu :D

Ale jestem nakręcony :chytry:

Byłem u znajomego w warsztacie, w którym mój ADR będzie miał wymieniany zawias.

Piwko, te sprawy, chłopaki składali Pełgota Boxtera po wymianie sprzęgła, trochę im pomogłem - ach, to uczucie :rolleyes:, ten smar na rękach :rolleyes:, ten zapach warsztatu :rolleyes:

Nic tego nie zastapi...

Ale się nakręciłem :naughty:

[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 23:27_________________________________________________

oglądałam to już milion razy i zawsze mam gęsią skórkę :slina: :slina:

Kimi to coś m.in. dla Ciebie ;)

takie filmy będę kiedyś robić :decayed:

Adzia, :notworthy: :notworthy:

Jakbym mógł, to bym się odwdzięczył bitą smietaną i mandarynkami :D

Opublikowano
  • Autor

damnnn i smarem ;)

Opublikowano

girl-car-service-002.jpg

:naughty:

Zająłbym się jej "serwisem"... [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 23:32_________________________________________________Dobra, spadam do wyrka

Miłej nocki :papa:

Opublikowano

:bry:

wstajemy bo już wtorek, wtoreczek, wtoruuuunnnniiiiooooo :naughty: :naughty:

dobry dzień

lub

na dzien dobry

Opublikowano

Aloha :>

Mariusz, obyś miał rację z tym dobrym dniem :D

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 07:45_________________________________________________

oglądałam to już milion razy i zawsze mam gęsią skórkę :slina: :slina:

Kimi to coś m.in. dla Ciebie ;)

takie filmy będę kiedyś robić :decayed:

Adzia, :notworthy: :notworthy:

Jakbym mógł, to bym się odwdzięczył bitą smietaną i mandarynkami :D

:slina: :slina:

na deser chcesz mnie zaprosić ? :naughty:

Opublikowano

Jeśli tylko dasz się zaprosić, to czemu nie? :naughty:

Opublikowano

Jeśli tylko dasz się zaprosić, to czemu nie? :naughty:

:mysli: musze się z tym przespać :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Jeśli tylko dasz się zaprosić, to czemu nie? :naughty:

:mysli: musze się z tym przespać :gwizdanie:

:decayed:

:friends:

Opublikowano

Jeśli tylko dasz się zaprosić, to czemu nie? :naughty:

:mysli: musze się z tym przespać :gwizdanie:

:decayed:

:friends:

nie tak mocno, bo mi oczka wyjdą :tongue4:

Opublikowano

witam witam towarzystwo :>

zaworzę adaśka do szkółki i fikam do spanka :bag:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 08:13_________________________________________________http://www.fabrykamuzy.pl/player?streamId=108

polecam od 8-10 tej wojewódzki i figurski - prowadzą poranny w-f

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:bry::) flirtownisie :)
Opublikowano

Jeśli tylko dasz się zaprosić, to czemu nie? :naughty:

:mysli: musze się z tym przespać :gwizdanie:

:decayed:

:friends:

nie tak mocno, bo mi oczka wyjdą :tongue4:

Oczko odpadło. Temu misiu. :D

Dobra, spadówa do roboty :papa:

Znowu będzie się Szef wqrwiał, że ciągle siedzę na forum A4 :D

Opublikowano
  • Autor

heheh musze do niego skrobnac no musze :D

Opublikowano

heheh musze do niego skrobnac no musze :D

Kto zaczyna na kapowaniu, na czym kończy?

Na Powązkach....

:polew:

Opublikowano
  • Autor

hahahaha :D no zobaczymy zobaczym :P poza tym jakie kapowanie :P zadzwonie pogadac ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.