Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:doh1: :doh1: :doh1: o f*ck - czyli ja mam czas tylko do listopada :doh1: :doh1: :doh1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:doh1: :doh1: :doh1: o f*ck - czyli ja mam czas tylko do listopada :doh1: :doh1: :doh1:

No wiesz, zakładając indywidualna tolerancję dla każdego organizmu, możemy założyć, że ten przedział wiekowy "szczytowy", to tak od 32 do 38 lat :D

Więc spoko, masz jeszcze ponad trzy lata :good:

[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 18:26_________________________________________________

:doh1: jakaż ja głupia ...

od razu mogłam skumać ze Pan jest w wyśmienitej kondycji :kox:

33-35 lat to dla faceta szczyt :D

Możliwości fizycznych i psychicznych oczywiście...

czyli za chwilę już z górki? :D

Ta chwila to 2 lata.

Przez 2 lata to mozna dużo... skorzystać :D

:naughty:

Widzę, że rozumiemy się bez słów :cool1:

Opublikowano

:blink: :blink: a jak u mnie "zdobywanie szczytów" kończy się przy 35 to co :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Dobra spadam - poklikamy w grudniu - jadę w Polskę :polew: :polew:

Opublikowano

:doh1: :doh1: :doh1: o f*ck - czyli ja mam czas tylko do listopada :doh1: :doh1: :doh1:

No wiesz, zakładając indywidualna tolerancję dla każdego organizmu, możemy założyć, że ten przedział wiekowy "szczytowy", to tak od 32 do 38 lat :D

Więc spoko, masz jeszcze ponad trzy lata :good:

[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 18:26_________________________________________________

:doh1: jakaż ja głupia ...

od razu mogłam skumać ze Pan jest w wyśmienitej kondycji :kox:

33-35 lat to dla faceta szczyt :D

Możliwości fizycznych i psychicznych oczywiście...

czyli za chwilę już z górki? :D

Ta chwila to 2 lata.

Przez 2 lata to mozna dużo... skorzystać :D

:naughty:

Widzę, że rozumiemy się bez słów :cool1:

jeah bejbe ! :decayed:

[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 18:31_________________________________________________

:blink: :blink: a jak u mnie "zdobywanie szczytów" kończy się przy 35 to co :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Dobra spadam - poklikamy w grudniu - jadę w Polskę :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

znaczy ze ja jeszcze nie ?? :wallbash::kwasny:

Opublikowano

fQSOi.jpg

pierwszy wierzchołek już mam :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed:

Opublikowano

fQSOi.jpg

pierwszy wierzchołek już mam :naughty: :naughty:

Szczytuj szczytuj :naughty:

Opublikowano

fQSOi.jpg

pierwszy wierzchołek już mam :naughty: :naughty:

Szczytuj szczytuj :naughty:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

fQSOi.jpg

pierwszy wierzchołek już mam :naughty: :naughty:

Szczytuj szczytuj :naughty:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:polew: :polew:

Dobra, spadam do warsztatu.

:papa:

Miłego wieczoru, pamiętajcie - Owoce to zdrowie !!! :naughty::decayed:

Opublikowano

ooooooooo i koleżanka z NK odezwała się abym wpadł do niej na basen :naughty: :naughty: :naughty::tongue4: :tongue4: :tongue4:

fSK20.jpg

Ma na imie Mariola Okocim spojrzeniu :decayed:

[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 18:41_________________________________________________fiu fiu jakoś do listopada będzie co robić :good: :good:

Opublikowano

:doh1: :doh1: :doh1: człowieku co ty tu wypisujesz :doh1: :doh1: :doh1:

wieczorem dam ci tak popalić że ci do 38 r.ż wystarczy, zdobędziesz wierzchołki, szczyty a nawet mount everest :evil:

Opublikowano

:doh1: :doh1: :doh1: człowieku co ty tu wypisujesz :doh1: :doh1: :doh1:

wieczorem dam ci tak popalić że ci do 38 r.ż wystarczy, zdobędziesz wierzchołki, szczyty a nawet mount everest :evil:

tak tak a wieczorem "może jutro - taka zmęczona dziś jestem" a spała do 13-tej :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o ile zakład, że nie padnę ? zaraz robię kawkę :kawa: i będzie... :ssij: maleńka ... :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

tak sie zastanawiam czy z odwrotnych kont nie piszecie... bo kto komu ma ssac :polew:

Opublikowano

tak sie zastanawiam czy z odwrotnych kont nie piszecie... bo kto komu ma ssac :polew:

B4rt4s :polew: :polew: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: gratki za spostrzegawczość i czytanie ze zrozumieniem :good: :good: sam się teraz zastanowiłem nad tym :decayed: :decayed:

Opublikowano

jeee :D co wygralem :polew:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

jeee :D co wygralem :polew:

:mysli: :mysli: mam do wyboru trzy bramki

gkwpS.jpg

proponuję bramkę nr 2 - może w końcu zrobisz to prawko :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.