Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

źle ze mną .......................... :embarrassed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a wy całymi dniami tylko o dupce..niu :gwizdanie:

:bry: wieczór

Opublikowano

a wy całymi dniami tylko o dupce..niu :gwizdanie:

:bry: wieczór

jedyny słuszny temat :embarrassed:

Opublikowano

ale to forum samochodowe :tongue4:

Opublikowano

ale to forum samochodowe :tongue4:

taaaaa...

ale wszystko co nas otacza to sex, kasa i polityka ...

Opublikowano

źle ze mną .......................... :embarrassed:

co tam Pani Basiu, paluszek, brzuszek czy główka ;(

Słyszałem ze na większość dolegliwości jedyna, słuszna ŚLIWOWICA ŁĄCKA ;) ;) ;)[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 20:36_________________________________________________

ale to forum samochodowe :tongue4:

taaaaa...

ale wszystko co nas otacza to sex, kasa i polityka ...

no i szybkie furacze :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

źle ze mną .......................... :embarrassed:

co tam Pani Basiu, paluszek, brzuszek czy główka ;(

Słyszałem ze na większość dolegliwości jedyna, słuszna ŚLIWOWICA ŁĄCKA ;) ;) ;)

yyyyyyyyyyyyy.... właśnie kończe flaszeczkę cytrynówki i załapalam doła ;(

Opublikowano

sama :wallbash: :bicz3: :bicz3: zamiast podjechać i walnąć w towarzystwie :no: nieładnie :wink4:

Opublikowano

w koncu zrobimy orgia party i bedzie :gwizdanie:

Opublikowano

nie ma nikogo w poblizu ;( :embarrassed:

Opublikowano

nie ma nikogo w poblizu ;( :embarrassed:

Zgierz to daleko !!!! :doh1: :doh1: :doh1:

Opublikowano

nie ma nikogo w poblizu ;( :embarrassed:

Zgierz to daleko !!!! :doh1: :doh1: :doh1:

niestety :confused4:

Opublikowano

w koncu zrobimy orgia party i bedzie :gwizdanie:

ty to od razu tak dosłownie - można by zrobić "rezacz party" :naughty: :naughty: każdy by wyrezał flaszeczkę i było by gitez majonez :good:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 20:49_________________________________________________

nie ma nikogo w poblizu ;( :embarrassed:

Zgierz to daleko !!!! :doh1: :doh1: :doh1:

niestety :confused4:

nie kombinuj - wsiadasz w furacza 3h i jesteś :evil: :evil:

Opublikowano

w koncu zrobimy orgia party i bedzie :gwizdanie:

ty to od razu tak dosłownie - można by zrobić "rezacz party" :naughty: :naughty: każdy by wyrezał flaszeczkę i było by gitez majonez :good:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 20:49_________________________________________________

nie ma nikogo w poblizu ;( :embarrassed:

Zgierz to daleko !!!! :doh1: :doh1: :doh1:

niestety :confused4:

nie kombinuj - wsiadasz w furacza 3h i jesteś :evil: :evil:

...

Opublikowano

tak sie zastanawiam czy z odwrotnych kont nie piszecie... bo kto komu ma ssac :polew:

b4rt4s - wszystko pod kontrolą, tak miało być i niech tak zostanie :tongue4:

witam Anię :buziak:

Opublikowano

siemanko Tomciu - już sie martwiłem o ciebie, tyle dni po weselisku i nic sie nie odzywałeś :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 21:18_________________________________________________i chriss również :hi:

Opublikowano
:siema: Mario a jakos tak nie moge sie podpiac do waszych tematow :( a poza tym nie mam szczerze teraz czasu siedziec i czytac,pisac :tongue4: ale nie zapomnialemn o was i zlotach :decayed:
Opublikowano

:siema: Mario a jakos tak nie moge sie podpiac do waszych tematow :( a poza tym nie mam szczerze teraz czasu siedziec i czytac,pisac :tongue4: ale nie zapomnialemn o was i zlotach :decayed:

końcówka wypowiedzi cię uratowała - :baseball: :baseball:

Opublikowano
:notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

:siema: Mario a jakos tak nie moge sie podpiac do waszych tematow :( a poza tym nie mam szczerze teraz czasu siedziec i czytac,pisac :tongue4: ale nie zapomnialemn o was i zlotach :decayed:

:buziak:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.