Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: spamiarze :spam:

no to nam tysiączek trzasnął :radocha: :radocha: :radocha:

Kimi widze że poważnie naszej :pleasantry: Basi podpadłeś :mysli: wymieniaj zawias i z kwiatani na ślónsk dawaj. :lol1:

Pozdro Basiu :rose: i Kasiu

siemanko Krzyś :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adzia, piętnastotysięczny post trzasnęłaś :naughty:, ostatni na tysięcznej stronie

Opublikowano

Adzia, piętnastotysięczny post trzasnęłaś :naughty:, ostatni na tysięcznej stronie

uuuuaaaaa :>

Opublikowano

:siema: spamiarze :spam:

no to nam tysiączek trzasnął :radocha: :radocha: :radocha:

Kimi widze że poważnie naszej :pleasantry: Basi podpadłeś :mysli: wymieniaj zawias i z kwiatani na ślónsk dawaj. :lol1:

Pozdro Basiu :rose: i Kasiu

Cześć, chriss :hi:

Jak Cię dawno nie było :no:

A na slónsk z kwiatami - no trzeba będzie chyba... :gwizdanie:

Opublikowano

:siema: spamiarze :spam:

no to nam tysiączek trzasnął :radocha: :radocha: :radocha:

Kimi widze że poważnie naszej :pleasantry: Basi podpadłeś :mysli: wymieniaj zawias i z kwiatani na ślónsk dawaj. :lol1:

Pozdro Basiu :rose: i Kasiu

Cześć, chriss :hi:

Jak Cię dawno nie było :no:

A na slónsk z kwiatami - no trzeba będzie chyba... :gwizdanie:

No no nie ma sie co zastanawiać, bo mówie ci że warto :good:

Opublikowano

Uuuu, chriss, nie podpuszczaj mnie, bo u mnie to jest krótka piłka :naughty:

Wsiadam w auto i naprzód :naughty:

Opublikowano

zapraszam.... :gwizdanie:

i niekoniecznie z przeprosinami, bo ja się nie gniewam :wink4:

Opublikowano

zapraszam.... :gwizdanie:

i niekoniecznie z przeprosinami, bo ja się nie gniewam :wink4:

Nie kuś, nie kuś... :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 16:33_________________________________________________W sumie czemu miałabyś się gniewać, przecież nic złego nie zrobiłem, prawda? :embarrassed:

Opublikowano

zapraszam.... :gwizdanie:

i niekoniecznie z przeprosinami, bo ja się nie gniewam :wink4:

Nie kuś, nie kuś... :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 16:33_________________________________________________W sumie czemu miałabyś się gniewać, przecież nic złego nie zrobiłem, prawda? :embarrassed:

prawda :cool1:

zdrowy chłop z Ciebie i tyle :decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 16:44_________________________________________________

tak, wiemy wiemy.... zwijasz się na kwadrat :polew: :polew:

Opublikowano

zapraszam.... :gwizdanie:

i niekoniecznie z przeprosinami, bo ja się nie gniewam :wink4:

Nie kuś, nie kuś... :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 16:33_________________________________________________W sumie czemu miałabyś się gniewać, przecież nic złego nie zrobiłem, prawda? :embarrassed:

prawda :cool1:

zdrowy chłop z Ciebie i tyle :decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 16:44_________________________________________________

tak, wiemy wiemy.... zwijasz się na kwadrat :polew: :polew:

Prokoki jakieś czy co... :blink:

Ale jeszcze 10 minut :confused4:

Opublikowano

:hi: uuuuuuufffffffff i już po pracy :dance: :dance:

zaraz będzie jedzonko i :beer1:

Opublikowano

:hi: uuuuuuufffffffff i już po pracy :dance: :dance:

zaraz będzie jedzonko i :beer1:

smacznego :wink4:

Opublikowano
:notworthy:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 16:54_________________________________________________kiedy impra z okazji 1000 :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

zdechne dzisiaj chyba :( ee jakie leki dotalem jakis gastrolit i nifuroksazyt hasco czy cos takiego poki co od wczoraj mam goraczke i ani drgnei :(

Opublikowano

odnośnie tych leków siostra Kasia musi sięwypowiedzieć :decayed: :decayed:

Opublikowano
nifuroksazyt

To na rozwolnienie jest :confused4:

@Mariusz - smacznego, własnie, ja niewychowany :embarrassed:

Dobra, jak to już przewidziała Adzia - uderzam na kwadrat :papa:

A potem do warsztatu :naughty:

Narka, ludziska :papa:

Opublikowano

tylko dziś zrób swoje autko :polew: :polew:

Opublikowano

papa :)[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 17:01_________________________________________________...ija też zmykam :wink4: nareczka

Opublikowano

papa :)[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 17:01_________________________________________________...ija też zmykam :wink4: nareczka

też wrócisz o 00.23 ubrudzona smarami :polew: :polew: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Seba nie daj sie :wink4: jesteśmy z toba :wink4:

tylko dziś zrób swoje autko :polew: :polew:

święta prawda :polew: swoje rób :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.