Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chcesz bana dostać ? :polew: :polew:

Za co?

Za kawałek stanika?

Za takie drobiazgi bana od razu? :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hahhaha i nie tylko bana ?? :D :D :D

ja juz tez sie przyzwyczailem do tamtego avatara :P:evil:

Opublikowano

hahhaha i nie tylko bana ?? :D :D :D

ja juz tez sie przyzwyczailem do tamtego avatara :P:evil:

Tamten był zbyt... wyzywający... :cool1:

A ten - kobiecość w najczystszej postaci: to, co ma być zakryte - jest zakryte i pobudza wyobraźnię; uwodzicielskie spojrzenie, włosy niby niedbale zakrywające policzek, ale każdy detal wyglądu i postawy dopracowany w celu "osaczenia" ofiary :naughty:

Przyjrzyj się jej uważnie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

eeeee kwestia gustu nie mowie ze jest tragicznie ale bywalo lepiej :P

Opublikowano

hahhaha i nie tylko bana ?? :D :D :D

ja juz tez sie przyzwyczailem do tamtego avatara :P:evil:

Tamten był zbyt... wyzywający... :cool1:

A ten - kobiecość w najczystszej postaci: to, co ma być zakryte - jest zakryte i pobudza wyobraźnię; uwodzicielskie spojrzenie, włosy niby niedbale zakrywające policzek, ale każdy detal wyglądu i postawy dopracowany w celu "osaczenia" ofiary :naughty:

Przyjrzyj się jej uważnie :rolleyes:

"....one zawsze tak usta rozchylają, jakby chciały coś powiedzieć..." :decayed:

Opublikowano

eeeee kwestia gustu nie mowie ze jest tragicznie ale bywalo lepiej :P

No na pewno lepiej od tego straszydła wybałuszającego gały, co mnie po nocach już straszy... :disgust:

:D[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 15:43_________________________________________________

hahhaha i nie tylko bana ?? :D :D :D

ja juz tez sie przyzwyczailem do tamtego avatara :P:evil:

Tamten był zbyt... wyzywający... :cool1:

A ten - kobiecość w najczystszej postaci: to, co ma być zakryte - jest zakryte i pobudza wyobraźnię; uwodzicielskie spojrzenie, włosy niby niedbale zakrywające policzek, ale każdy detal wyglądu i postawy dopracowany w celu "osaczenia" ofiary :naughty:

Przyjrzyj się jej uważnie :rolleyes:

"....one zawsze tak usta rozchylają, jakby chciały coś powiedzieć..." :decayed:

Nic nie muszą mówić, wystarczy, że rozchylą... :naughty:

Opublikowano

to jest Lemurek :kox:

Opublikowano

to jest Lemurek :kox:

To jest straszydło wybałuszające gały i koniec. :disgust:

:D

Opublikowano
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew:

lemurek jest przesłodki i cudny, zresztą co tu pisać podobny do Seby :decayed:

Opublikowano

Lemurek :tongue4:

Straszydło. :angry:

Opublikowano
  • Autor

Lemurek :tongue4:

Straszydło. :angry:

:angry: :angry: :disgust: :disgust: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz2: :bicz2: :ranting1: :ranting1: :rant: :rant: :takiego: :takiego: :baseball: :baseball:

Opublikowano

Seba, normalnie chyba bym się obraziła za to straszydło :ranting1: :rant: :ranting1:

Opublikowano
  • Autor

a zeby Cie w nocy nawiedzil ... :D [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 16:07_________________________________________________spoko cos sie przygotuje dla Kimiego ;) w koncu dawno nic juz nie pisali w dzienniku lodzkim :):naughty:

Opublikowano

umówcie się na wymianę poglądów :bokser::vava::tongue4:

Opublikowano

umówcie się na wymianę poglądów :bokser::vava::tongue4:

To byłoby niesprawiedliwe, bo Seba walczy w innej kategorii :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no peszek jak to sie mowi :) :gwizdanie:

Opublikowano

a nasz Adamek :gwizdanie:

Opublikowano

no peszek jak to sie mowi :) :gwizdanie:

Ale to nie oznacza, że to straszydło to nie straszydło :tongue4:

Opublikowano

dzisiaj miałam przyjemność porozmawiać z "panami policjantami" :decayed:

za przejście na czerwonym świetle :hahaha:

gdyby nie mój urok osobisty skończyłoby się na 200 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.