Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale kocurek :naughty: Kici, kici, taś, taś ! :decayed:

Opublikowano

Jak ktoś ma ochotę zobaczyć parę fotek z naprawy, to proszę:

http://www.flickr.com/photos/49889529@N06/sets/72157625146428641/

Sorki za kiepską jakość zdjęć, ale robione były telefonem :D

:dance: :dance:

5128177700_fe0fec3e16_z.jpg

Opublikowano

robisz foto-story ? :>

Opublikowano

witojcie :hi:

robisz foto-story ? :>

Przecież pisał że będzie pomagał :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 10:40_________________________________________________Jakieś spoconką dziś sie szykuje :mysli:

Opublikowano

witojcie :hi:

robisz foto-story ? :>

Przecież pisał że będzie pomagał :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 10:40_________________________________________________Jakieś spoconką dziś sie szykuje :mysli:

Coś tam Mariusz wczoraj napomknął... :gwizdanie:

Ja nie mam nic przeciwko. Na tę chwilę.

Opublikowano
  • Autor
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: ;( :confused4::sick3:
Opublikowano

Seba, znowu ciężki weekend? :naughty:

Opublikowano

Alkoholik :tongue4:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 11:04_________________________________________________

robisz foto-story ? :>

Wolę robić "video-story", i z innych "akcji"... :naughty:

Opublikowano

Sebek :bicz3:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 11:10_________________________________________________zamiast :sex: to ty :drunk: a potem :sick3:

Opublikowano

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: ;( :confused4::sick3:

czyli że nie będzie foto/halloween :no: :no:

Opublikowano

Sebek :bicz3:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 11:10_________________________________________________zamiast :sex: to ty :drunk: a potem :sick3:

:hahaha:

Opublikowano

może i dobrze bo dziś od rana też się leczę :beer1:

Opublikowano

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: ;( :confused4::sick3:

czyli że nie będzie foto/halloween :no: :no:

jak to nie będzie... Seba cała noc 'walczył' o dobrą charakteryzację :polew: :polew:

Opublikowano

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: ;( :confused4::sick3:

czyli że nie będzie foto/halloween :no: :no:

Jak zwykle, kufa.... :disgust:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 11:17_________________________________________________Idę do fryzjera, żeby mnie tak krótko opier.... :D

Na razie :papa:

Opublikowano

Kimi, jaki jesteś znak zodiaku :?: :?: :?: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

dinozaur :polew: :polew:

Opublikowano

Seba, Kimi.... GRATULACJE! :wink4:

Opublikowano

Kimi, jaki jesteś znak zodiaku :?: :?: :?: :mysli: :mysli: :mysli:

Koza z rogami, a co? :D

Seba, Kimi.... GRATULACJE! :wink4:

:mysli:

Eeee, a za co?

Opublikowano

a tak sypnęła cukierkami :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.