Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

papa :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

to jak to jest teraz? ja mam gasic? :mysli:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 01:47_________________________________________________hmmmm.... ale co ja mam teraz zrobic? :decayed:

czerwony kabelek czy niebieski ? :blink:

:polew: :polew:

no to PSTRYK ! .... owocnych nocnych igraszek :kox:

Opublikowano

PSTRYK

:hi: :hi: :hi:

wstawać pobudka !!!!!!!!!!!!!!!! I tak godzinę dłużej śpicie !!!!!!!!!!!!

Takim to dobrze, a co nie którzy muszą już do pracy :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:buziak: dla wszystkich :tongue4:

Opublikowano

Kurna, jest dopiero wpół do dziewiątej, a czuję się jakby była dziesiąta :D

Organizm musi się przestawić

Dzieeeeeeń doooooooobryyyy Łóóóóóódź !!! :D

Opublikowano

Bosz....juz sie obudzil

Opublikowano

no no nie tylko Kimi - :bry: wszystkim

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 09:40_________________________________________________Zegarki Przestawione :bicz3: :bicz3: żeby później nie było że coś :kox: :kox: :naughty: :naughty: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

szybkie sniadanko i w trase :/

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

szybkie sniadanko i w trase :/

smacznego :slina: i szerokości :wink4:

Opublikowano

Bosz....juz sie obudzil

Chyba ktoś mnie nie lubi... ;(

Opublikowano

Bosz....juz sie obudzil

Chyba ktoś mnie nie lubi... ;(

są też inni :pociesz: :pociesz: :pociesz:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 09:55_________________________________________________idę też zrobić śniadanko dla siebie i młodzieży :wink4: :wink4:

Opublikowano

Bosz....juz sie obudzil

Chyba ktoś mnie nie lubi... ;(

są też inni :pociesz: :pociesz: :pociesz:

Dzięki...

Ale co ja zrobiłem złego? :smutas:

Opublikowano

Misiek, śniadanko dzieciom a nie :pociesz: przytulanki z Kimim :wink4:

Opublikowano

Basia, nie spać - zwiedzać :!: :!: :!: cmentarze :!: :!: :!:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:00_________________________________________________

nie widzisz, że już zalicytowane? mówisz i masz, już kupione dla ciebie, tylko kiedy je możemy oficjalnie wręczyć :?: :?:

Opublikowano

Kasiu... zawsze mozesz :)

Opublikowano

Basia, nie spać - zwiedzać :!: :!: :!: cmentarze :!: :!: :!:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:00_________________________________________________

nie widzisz, że już zalicytowane? mówisz i masz, już kupione dla ciebie, tylko kiedy je możemy oficjalnie wręczyć :?: :?:

a ja nie mogę się niczego doprosić :wallbash: B4rt4a ty chyba masz jakieś względy :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

no własnie wstałam ... ale chyba nie wiem co jest grane :kox:

to która własciwie teraz jest? :mysli:

woooow, ale wiosna za oknem :blink: pieknie, pieknie :slina::decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:57_________________________________________________a tak w ogóle to :bry: wszystkim

Opublikowano

no własnie wstałam ... ale chyba nie wiem co jest grane :kox:

to która własciwie teraz jest? :mysli:

woooow, ale wiosna za oknem :blink: pieknie, pieknie :slina::decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:57_________________________________________________a tak w ogóle to :bry: wszystkim

:hi:

Opublikowano

co tam słychać? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.