Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co porabiasz w opocznie ? :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po glazure pojechał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

po glazure pojechał :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

Basia jak tam filmik...

Produkuje sie :gwizdanie:

Opublikowano

odwiedzam zmarłych :evil:

tam sie urodziłem :tongue4:

i tam mam mame i stały meldunek EOP

Glazure :polew: [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:05_________________________________________________sory ale mam taki wolny net ze nie nadążam z pisaniem ;(

Opublikowano

Basia jak tam filmik...

Produkuje sie :gwizdanie:

:bag:

jakąś kosmetykę przygotowałam, a potem umarło - brak czasu :embarrassed:

ale myślę że uporam się z tym do Bukowiny :decayed:

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:07_________________________________________________

odwiedzam zmarłych :evil:

tam sie urodziłem :tongue4:

i tam mam mame i stały meldunek EOP

Glazure :polew: [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:05_________________________________________________sory ale mam taki wolny net ze nie nadążam z pisaniem ;(

spoko, spoko... poczekamy :wink4:

Opublikowano

To poczekaj na Bukowine i zrobisz hurtem z obydwóch zlotów :good:

Opublikowano

To poczekaj na Bukowine i zrobisz hurtem z obydwóch zlotów :good:

znając siebie wiem, że jak się nawarstwi to potem już nic nie zrobię :disgust:

Opublikowano

To poczekaj na Bukowine i zrobisz hurtem z obydwóch zlotów :good:

znając siebie wiem, że jak się nawarstwi to potem już nic nie zrobię :disgust:

Kuj żelazo póki gorące -tak sie mówi :tongue4:

ale powiedziałem :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:17_________________________________________________o nowy awatarek :tongue4:

i znowu obcasem po jajkach :polew:

Opublikowano

mam takie szpilki :evil: :evil: :evil:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

To poczekaj na Bukowine i zrobisz hurtem z obydwóch zlotów :good:

znając siebie wiem, że jak się nawarstwi to potem już nic nie zrobię :disgust:

Kuj żelazo póki gorące -tak sie mówi :tongue4:

ale powiedziałem :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:17_________________________________________________o nowy awatarek :tongue4:

i znowu obcasem po jajkach :polew:

mam słabość do szpilek.... co ja na to poradzę :kox::slina::evil:

Opublikowano

o :hi: Aniu

ja też mam słabość :polew: i do czerwonych butów :evil:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:50_________________________________________________no te szpileczki są zaje....fajne :evil:

Opublikowano

i po spocie :decayed: 4 autka :tongue4: ale zawsze :naughty:

Opublikowano

o :hi: Aniu

ja też mam słabość :polew: i do czerwonych butów :evil:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:50_________________________________________________no te szpileczki są zaje....fajne :evil:

hehehe.... no to Aniu, na następnego spota w łodzi jedziemy w czerwonych szpileczkach :evil: :evil: :decayed:

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:54_________________________________________________

i po spocie :decayed: 4 autka :tongue4: ale zawsze :naughty:

:good:

lepszy ryż niż .... hmmmm :mysli: tak to leciało? :polew: :polew:

Opublikowano

i po spocie :decayed: 4 autka :tongue4: ale zawsze :naughty:

no chłopoki dawać foty ze helloweenspota

Opublikowano

o :hi: Aniu

ja też mam słabość :polew: i do czerwonych butów :evil:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:50_________________________________________________no te szpileczki są zaje....fajne :evil:

hehehe.... no to Aniu, na następnego spota w łodzi jedziemy w czerwonych szpileczkach :evil: :evil: :decayed:

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:54_________________________________________________

i po spocie :decayed: 4 autka :tongue4: ale zawsze :naughty:

:good:

lepszy ryż niż .... hmmmm :mysli: tak to leciało? :polew: :polew:

kasza :tongue4:
Opublikowano

Siemanko wszystkim

No ja też już w domu.

Ciekawe, kiedy Seba wróci i wrzuci foty, bo nie mogę się doczekać mojej pozowanej na masce :naughty:

Adzia, avatarek hmmmm.... czerwone szpileczki.... :naughty:

Very seksi :D

Opublikowano

Siemanko wszystkim

No ja też już w domu.

Ciekawe, kiedy Seba wróci i wrzuci foty, bo nie mogę się doczekać mojej pozowanej na masce :naughty:

no to ładnie się tam bawiliście :decayed:

Opublikowano

i po spocie :decayed: 4 autka :tongue4: ale zawsze :naughty:

no chłopoki dawać foty ze helloweenspota

Czemu Cię nie było? :confused4:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 20:13_________________________________________________

Siemanko wszystkim

No ja też już w domu.

Ciekawe, kiedy Seba wróci i wrzuci foty, bo nie mogę się doczekać mojej pozowanej na masce :naughty:

no to ładnie się tam bawiliście :decayed:

Tak, głównie śmiali się ze mnie, że nie potrafię zainstalować ETKI :smutas:

Opublikowano

no patrz.... a do mnie tak nie napisal :chytry:

:decayed::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.