Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mariusz oglądałam zdjęcia i sie pytam gdzie Madzia ma warkoczyki :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takiemu to dobrze :gwizdanie:

:hi: uwierz mi że wolał bym w domu siedzieć niż w lorkach sie kisić :pleasantry:

Opublikowano

Mariusz oglądałam zdjęcia i sie pytam gdzie Madzia ma warkoczyki :gwizdanie:

włosy już jej odrosły nie było innego wyjścia - trzeba było zdjąć :gwizdanie: siedziały dwie dziewczyny przez 7 godz. i rozplątywały [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:28_________________________________________________A propos , pisałem, że już mnie dziś tutaj nie będzie - :wallbash: ale ja miętki jestem :wallbash::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nooo miętki :polew:

Gadaj z lepszą połówką na temat spotu Zgierz- Kraków bo Misiek chętny na jakoś flaszke :evil:

Opublikowano

nooo miętki :polew:

Gadaj z lepszą połówką na temat spotu Zgierz- Kraków bo Misiek chętny na jakoś flaszke :evil:

:good: pomyślimy - obiecuję :notworthy::wink4:

:mysli: :mysli: dla kogo lepszą :mysli: :mysli:

Opublikowano

dla wszystkich!!!!!!!!!!!!! :kox:

przeciez nie dla Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jestem :)

Opublikowano

dla wszystkich!!!!!!!!!!!!! :kox:

przeciez nie dla Ciebie :gwizdanie:

zaraz będzie :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch:

Opublikowano

przejdzie Ci :tongue4:

Opublikowano

jestem :)

Seba dobrze że się poprawiłeś bo bym pomyślał że :drunk: :drunk: (było jerstem :wink4:)

Opublikowano

jestem :)

z Toba nie gadam

masz pod kreską :gwizdanie:

Opublikowano

przejdzie Ci :tongue4:

jak się postarasz to może :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

może na Spocie LDZ - KR :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jestem :)

z Toba nie gadam

masz pod kreską :gwizdanie:

co Ci zrobił :mysli:

Opublikowano

zadzwonie do żony :bicz3:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

jestem :)

z Toba nie gadam

masz pod kreską :gwizdanie:

co Ci zrobił :mysli:

zapytaj jego :przebiegly:

Opublikowano

aż tak :blink:

Opublikowano
  • Autor

heheh oj tam no nie mialo byc daleko tylko ze chwile mi zajmie zanim dojade :D:pociesz:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:58_________________________________________________

jestem :)

Seba dobrze że się poprawiłeś bo bym pomyślał że :drunk: :drunk: (było jerstem :wink4:)

a bo pyknalem przy projekcie 2 piwka i drinka :P [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________ale prosze jaki czujny jak wie co jest grane :P

Opublikowano

Seba, Mariusz i oba Bartki - czy Wy żeście sie kurna zmówili z tymi avatarami, czy jak? :mysli:

No bo przeglądam posty od wyjścia z pracy i tak naprawde nie wiem, o czym piszecie, tylko laski na avatarach glądam... :decayed:

Opublikowano

heheh oj tam no nie mialo byc daleko tylko ze chwile mi zajmie zanim dojade :D:pociesz:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:58_________________________________________________

jestem :)

Seba dobrze że się poprawiłeś bo bym pomyślał że :drunk: :drunk: (było jerstem :wink4:)

a bo pyknalem przy projekcie 2 piwka i drinka :P [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________ale prosze jaki czujny jak wie co jest grane :P

nie żebym się chwalił ale jestem spostrzegawczy :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :cool1: :cool1: :wink4: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.