Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyobraźcie sobie że doop nie ma

o czym byście sobie rozmawiali? :gwizdanie:

No jak to o czym?

O Audi :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyobraźcie sobie że doop nie ma

o czym byście sobie rozmawiali? :gwizdanie:

No jak to o czym?

O Audi :decayed:

''a po co Wam te szybkie i lśniące bryki..."? :polew: :polew:

Opublikowano

wyobraźcie sobie że doop nie ma

o czym byście sobie rozmawiali? :gwizdanie:

No jak to o czym?

O Audi :decayed:

''a po co Wam te szybkie i lśniące bryki..."? :polew: :polew:

Żeby było gdzie zapinać doopki :D

I kółko się zamkneło... :naughty:

Opublikowano

no to pojechałeś po całości Kimi :polew: :polew: :polew:

zapinać doopki :polew:

Opublikowano

doop nie ma!!!! :kox:

Opublikowano
  • Autor

a po miescie i tak jest 50 :P [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:38_________________________________________________testosteron to jest film !! :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:38_________________________________________________klasyka :D [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:39_________________________________________________kina akcji :P

Opublikowano

...i tym optymistycznym akcentem zakonczymy na dziś :)

dobrej nocki Panowie

kolorowych snoof :kox::wink4:

Opublikowano

doop nie ma!!!! :kox:

Nie znałem :polew: :polew: :polew:

Ale byłem blisko, więc coś w tym jest :D

Po co kupujesz Audi - żeby bajerować doopy !!! I kółko się zamyka :polew:

[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:41_________________________________________________

...i tym optymistycznym akcentem zakonczymy na dziś :)

dobrej nocki Panowie

kolorowych snoof :kox::wink4:

Wzajemnie :papa:

Opublikowano
  • Autor

olej Dynamic Adrenalina dla silnika ;) wlasnie taka reklame w tv widzialem ;)[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:42_________________________________________________

...i tym optymistycznym akcentem zakonczymy na dziś :)

dobrej nocki Panowie

kolorowych snoof :kox::wink4:

papapapap erotycznych :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:43_________________________________________________zw

Opublikowano

buonanotte :hi:

Opublikowano

buonanotte :hi:

:papa:

Ja też spadam w poduchy, Mariola mnie zmuliła... :cool1:

Może mi się przyśni jakaś "jazda" w Audi :naughty:

Opublikowano

Kimi, ale jak jazda to tylko ostra i bez trzymanki :naughty:

Opublikowano

Kimi, ale jak jazda to tylko ostra i bez trzymanki :naughty:

Ale ja lubie trzymać, np. za zderzaki :naughty:

Kacha, avatar to nie powinien byc jakiś czipendejls ? :cool1:

Opublikowano

kacha ciebie też wzieło :polew:

Opublikowano

My już po takiej :heat:, Misiek padł :lazy: :lazy: :lazy:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 23:10_________________________________________________

Kimi, ale jak jazda to tylko ostra i bez trzymanki :naughty:

Ale ja lubie trzymać, np. za zderzaki :naughty:

Kacha, avatar to nie powinien byc jakiś czipendejls ? :cool1:

moim czipendejlsem jest aga :wink4: :wink4:

Opublikowano

szybko się uwineliście :wink4::tongue4:

Opublikowano

Osz kurna, teraz dopiero dopatrzyłem się, że to Chylińska :blink:

Opublikowano

kacha ciebie też wzieło :polew:

:)

jak wszyscy to wszyscy: babcia też ( o nie, lepiej wypluć to słowo )[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 23:14_________________________________________________

szybko się uwineliście :wink4::tongue4:

my jak króliczki :wink4: :wink4:

Opublikowano

raczej jak miśki :decayed:

Opublikowano

miśki to chyba długo i powoli a my jak króliczki :hahaha: :hahaha: :hahaha:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 23:26_________________________________________________

żegnam czule :buziak: dobrej nocki :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.