Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ehh no kolorek masz fajny to fakt pogadaj z Mariem on ma jakas paste cud :D to co on u siebie zczyscil to naprawde szacun :D;) wlasnie Mario

jak tam aku wiesz cos ?? :)

też stosuje ten sposób :tongue4: niekiedy jeszcze troche farby w czerokie rysy.

395 pln-ów :wink4: jak by co :wink4:

Odnośnie pasty "cud" to zwykła pasta Tempo, bawełniana szmatka i ogień :evil: tzn. do roboty :polew: :polew:

też stosuje taką metode :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi nie stresuj się :wink4: jakoś się zgadamy :cool1: przeżyłem tyle to przeżyję jeszcze trochę. Tak serio to mogę nawet podjechać jutro wieczorkiem do ciebie i ją załadujemy na parkingu :decayed: (załadujemy czytaj :sex: ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Sam se takie ładowanie rób... :disgust:

:polew:

Nie no, a serio - przecież możesz wejść na jakąs kawkę, nie? :naughty:

Co prawda ciasne mieszkanie mam, ale małżonka się chyba nie obrazi...

TYLKO CIIII !!!! Ani słowa o tym, co wypisuję na forum... :naughty:

Opublikowano

Kimi :polew: :polew: :polew: czyli co spota organizujesz :evil:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:17_________________________________________________kawa czy cherbata

Opublikowano

Kimi nie stresuj się :wink4: jakoś się zgadamy :cool1: przeżyłem tyle to przeżyję jeszcze trochę. Tak serio to mogę nawet podjechać jutro wieczorkiem do ciebie i ją załadujemy na parkingu :decayed: (załadujemy czytaj :sex: ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Sam se takie ładowanie rób... :disgust:

:polew:

Nie no, a serio - przecież możesz wejść na jakąs kawkę, nie? :naughty:

Co prawda ciasne mieszkanie mam, ale małżonka się chyba nie obrazi...

TYLKO CIIII !!!! Ani słowa o tym, co wypisuję na forum... :naughty:

czyli troszkę się boisz kobity :bicz3: :bicz3: ;) ;)

jutro się zdryndamy - podjechał bym dziś ale już coś tam pykłem :beer1: i nie chcę kombinować

Opublikowano

Kimi nie stresuj się :wink4: jakoś się zgadamy :cool1: przeżyłem tyle to przeżyję jeszcze trochę. Tak serio to mogę nawet podjechać jutro wieczorkiem do ciebie i ją załadujemy na parkingu :decayed: (załadujemy czytaj :sex: ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Sam se takie ładowanie rób... :disgust:

:polew:

Nie no, a serio - przecież możesz wejść na jakąs kawkę, nie? :naughty:

Co prawda ciasne mieszkanie mam, ale małżonka się chyba nie obrazi...

TYLKO CIIII !!!! Ani słowa o tym, co wypisuję na forum... :naughty:

czyli troszkę się boisz kobity :bicz3: :bicz3: ;) ;)

jutro się zdryndamy - podjechał bym dziś ale już coś tam pykłem :beer1: i nie chcę kombinować

:good:

Też już cyknąłem dwa Tysiaki, zaraz sie kopne do sklepu po trzeciego :naughty:

Opublikowano

Kimi :polew: :polew: :polew: czyli co spota organizujesz :evil:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:17_________________________________________________kawa czy cherbata

Cytrynówka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

whiskeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :drunk: ktos w warszawie za tydzien bedzie ?? moze od srody jakies :drunk: bo sam bede :P

Opublikowano

a ja abstynencja :disgust:

Opublikowano
  • Autor

jak to ?? Basia ?? popsulam sie ?? :D

Opublikowano

whiskeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :drunk: ktos w warszawie za tydzien bedzie ?? moze od srody jakies :drunk: bo sam bede :P

Ja nie będę... :no:

W Wawie byłem wieki temu..

Ale w przyszłym roku wybieram się na wycieczkę, mam trzy punkty programu: Salon Ferrari - Salon Maserati - Salon Aston Martina :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheh usmialem sie bo mnie rozbawil piesek ktory tak robil szybko ehehehehehehehehe tak wachal znaczy sie :P smieszne :D [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________oj tam Kimi a moze zaszalejesz :P

Opublikowano

heheh usmialem sie bo mnie rozbawil piesek ktory tak robil szybko ehehehehehehehehe tak wachal znaczy sie :P smieszne :D [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________oj tam Kimi a moze zaszalejesz :P

Taaa, jak wysępię jakiś prospekt, to już uznam wycieczkę za bardzo udaną... :gwizdanie:

Opublikowano

heheh usmialem sie bo mnie rozbawil piesek ktory tak robil szybko ehehehehehehehehe tak wachal znaczy sie :P smieszne :D [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________oj tam Kimi a moze zaszalejesz :P

Taaa, jak wysępię jakiś prospekt, to już uznam wycieczkę za bardzo udaną... :gwizdanie:

Myślałem że na jazde próbna :naughty: bo by prospekt mieć to wystarczy do firmy wysłać prośbę to pewnie listownie przyślą :cool1:

Opublikowano

whiskeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :drunk: ktos w warszawie za tydzien bedzie ?? moze od srody jakies :drunk: bo sam bede :P

Seba nie w ten weekend ale przyjdzie czas że zrobimy ci niespiździankę całą ekipą :naughty: oooooojjjjjjjjjjj zrobimy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:53_________________________________________________Prawda chłopaki i dziewczyny :?: :?: :?: :?: :?:

Opublikowano
  • Autor

hehhehe zaczynbam sie stresowac ale poki nie macie adresu :P jestem spokojny :D

Opublikowano

hehhehe zaczynbam sie stresowac ale poki nie macie adresu :P jestem spokojny :D

chłopaki z miasta Łodzi potrafią znaleźć każdego w każdym mieście :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

whiskeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :drunk: ktos w warszawie za tydzien bedzie ?? moze od srody jakies :drunk: bo sam bede :P

Seba nie w ten weekend ale przyjdzie czas że zrobimy ci niespiździankę całą ekipą :naughty: oooooojjjjjjjjjjj zrobimy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:53_________________________________________________Prawda chłopaki i dziewczyny :?: :?: :?: :?: :?:

siur... :decayed:

trzeba w końcu poznać Panią Sebkową :kox:

Opublikowano

już sobie wyobrażam imprę u Seby :drunk: :drunk: :evil: :evil: chyba by było na bogato :evil: :evil: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: :cool1: :drunk: :drunk: :bicz: :bicz: :dance: :dance: :dance::thumbup: :thumbup:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:00_________________________________________________

whiskeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :drunk: ktos w warszawie za tydzien bedzie ?? moze od srody jakies :drunk: bo sam bede :P

Seba nie w ten weekend ale przyjdzie czas że zrobimy ci niespiździankę całą ekipą :naughty: oooooojjjjjjjjjjj zrobimy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:53_________________________________________________Prawda chłopaki i dziewczyny :?: :?: :?: :?: :?:

siur... :decayed:

trzeba w końcu poznać Panią Sebkową :kox:

Basiu ale Seba pisze że będzie sam :confused4: :confused4: więc Pani Sebkowa też ma wolne :gwizdanie: tak wnioskuję przynajmniej :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no ma ma :) ale lepiej jak bede sam :) i przyjada seme chlopy :) taki meski wieczor w stolicy :D :D :D:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no ma ma :) ale lepiej jak bede sam :) i przyjada seme chlopy :) taki meski wieczor w stolicy :D :D :D:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:disgust::angry::foch:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:07_________________________________________________

już sobie wyobrażam imprę u Seby :drunk: :drunk: :evil: :evil: chyba by było na bogato :evil: :evil: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: :cool1: :drunk: :drunk: :bicz: :bicz: :dance: :dance: :dance::thumbup: :thumbup:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:00_________________________________________________

whiskeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :drunk: ktos w warszawie za tydzien bedzie ?? moze od srody jakies :drunk: bo sam bede :P

Seba nie w ten weekend ale przyjdzie czas że zrobimy ci niespiździankę całą ekipą :naughty: oooooojjjjjjjjjjj zrobimy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:53_________________________________________________Prawda chłopaki i dziewczyny :?: :?: :?: :?: :?:

siur... :decayed:

trzeba w końcu poznać Panią Sebkową :kox:

Basiu ale Seba pisze że będzie sam :confused4: :confused4: więc Pani Sebkowa też ma wolne :gwizdanie: tak wnioskuję przynajmniej :mysli:

no ale Seba pisał że będzie sam za tydzień, a Ty że teraz jeszcze nie jedziemy :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.