Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wy se tam pykacie a ja w pracuni :slina: :slina: :slina:

no to pyk i no to pyk, misiek? żebyś tylko :drunk: to pykał, bo jak nie to :vava: :vava: :vava:

odnoszę wrażenie :mysli: że mi grozisz :polew: ale uważaj :baseball: mam znajomych " na łódzkim " :baseball:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:strachliwy: :strachliwy: :strachliwy: :strachliwy: aż strach się bać :strachliwy: :strachliwy: :strachliwy: :strachliwy:
Opublikowano

morda nie szklanka :polew:

Opublikowano

mowa... porządna firma :good:

Kopaczowa RULEZ :decayed:

Opublikowano

mowa... porządna firma :good:

Kopaczowa RULEZ :decayed:

:mysli: :mysli: Kopaczowa :mysli: :mysli:

Opublikowano

mowa... porządna firma :good:

Kopaczowa RULEZ :decayed:

:mysli: :mysli: Kopaczowa :mysli: :mysli:

No, Twoja najwyższa przełozona, czyż nie?

Pani minister Ewa Kopacz... :blink:

Opublikowano
  • Autor

loool :D

Opublikowano

loool :D

No co?

Jedyna minister z jajami w tym rządzie plaskaczy...

Za to, co zrobiła w sprawie szczepionek na A/H1N1 nalezy jej się nagroda :rolleyes:

Opublikowano

:doh1: :doh1: nie zajarzyłem :doh1: :doh1:

ale ze mnie lolek :polew: :polew:

A na tvn "Oszukać Przeznaczenie 3" :naughty:

Opublikowano

:doh1: :doh1: nie zajarzyłem :doh1: :doh1:

ale ze mnie lolek :polew: :polew:

A na tvn "Oszukać Przeznaczenie 3" :naughty:

a ja napisałem "Twoja przełozona", bo zobaczyłem w nicku "...zgierz" i myslałem, że to Kasia :D

Ale jestem łosiek.... :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________Dobranoc, pada deszczyk - będziecie dobrze spać :lazy: :lazy: :lazy:
Opublikowano
  • Autor

:doh1: :doh1: nie zajarzyłem :doh1: :doh1:

ale ze mnie lolek :polew: :polew:

A na tvn "Oszukać Przeznaczenie 3" :naughty:

no ja ogladam ;) a jutro do lodzi lece :D

Opublikowano

:doh1: :doh1: nie zajarzyłem :doh1: :doh1:

ale ze mnie lolek :polew: :polew:

A na tvn "Oszukać Przeznaczenie 3" :naughty:

no ja ogladam ;) a jutro do lodzi lece :D

służbowo :cool1: "na statek" :polew:

Opublikowano

:doh1: :doh1: nie zajarzyłem :doh1: :doh1:

ale ze mnie lolek :polew: :polew:

A na tvn "Oszukać Przeznaczenie 3" :naughty:

no ja ogladam ;) a jutro do lodzi lece :D

służbowo :cool1: "na statek" :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

- Londyn? Nie ma takiego miasta... Jest Lądek, Lądek Zdrój, tak....

Opublikowano

tzn do Łodzi służbowo :?: :?: :?: :?:

Opublikowano
  • Autor

skarbowka wzywa :/

Opublikowano

skarbowka wzywa :/

Chcą Ci wręczyć nagrodę dla Najuczciwszego Podatnika? :naughty:

Opublikowano

skarbowka wzywa :/

nie ma nic gorszego chyba :wallbash: :wallbash: chyba że chłodna kobieta i ciepłe piwo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh cieple piwo lubie akurat :P:embarrassed: takie z mikrofali :D zima :D:embarrassed:

\nie no mam nadzieje ze przezyje ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.