Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dobra kto mi sprawdzi jakie aku na bank jest do mnie ?? bo teraz mam cos dziwnego a mianowicie na stronie bosha po modelu auta znajduje aku s4 ktory ma 95 ah i moc rozruchu 800 A a to co teraz u mnie siedzi jakies cos niemieckiego 65 ah i 300A rozruchu wiec co jest po roznica jest ogromna i teraz czy strona bosha leci w pedzel czy moj aku ktory mam od ponad 2 lat ;) jest za maly ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś obejrzę pierwszą część adrenaliny "Crank" :dance: :dance: :dance: :dance:

właśnie zasysam z Aresa :wink4:

jak dopiero :D ostatni dzien w pracy :P:dance2: :dance2: :dance2::nose:

Seba będzie miał długi weekend - pozazdrościć. Nie żebym cię wyliczał Seba, ale w tym tygodniu to żeś za dużo nie popracował - poniedziałek i piątek wolny no no :oklaski: :oklaski: :oklaski: ;) ;) ;):polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 08:20_________________________________________________

dobra kto mi sprawdzi jakie aku na bank jest do mnie ?? bo teraz mam cos dziwnego a mianowicie na stronie bosha po modelu auta znajduje aku s4 ktory ma 95 ah i moc rozruchu 800 A a to co teraz u mnie siedzi jakies cos niemieckiego 65 ah i 300A rozruchu wiec co jest po roznica jest ogromna i teraz czy strona bosha leci w pedzel czy moj aku ktory mam od ponad 2 lat ;) jest za maly ?? :)

Seba tak jak pisałem ci esesmanem - sprawdź sobie na stronie :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 08:21_________________________________________________Seba sprawdziłem jeszcze ze strony Warty

NqFbr.jpg

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 08:28_________________________________________________spadam do łorka :polew::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoczko dodzwonilem sie w koncu w jedno miejsce i tam mi powiedzieli ze 74 ah i 680 A rozruchu to nominalnie do mnie

to ja juz zglupialem kazda strona mowi cos innego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk wydechu jak z golfa III z wierconym tłumikiem :>

tak na poważnie: czemu qrde my sobie takich swapów nie porobimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha ;)

:hi: :hi:

:slina: :slina: :slina: :slina:

:heat:

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 09:23_________________________________________________Zrobię tak w swoim :naughty:

Wsadzę silnik od RS4 B7 (V8 420 KM) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE MÓJ AVATAR !!! :angry:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 09:26_________________________________________________No, już mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek bierz 95Ah zapomnij o sprawie, a ładowanie masz dobre :cool1:

74 ah wezme i 760 A rozruchu bosh s5 :) a czy ladowanie mam dobre ?? hmm nie wiem jutro albo w sobote sprawdze ;) mam nadzieje :P[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 09:51_________________________________________________DJ dobra nuta na saxo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

no sprawdze ladowanie sprawdze :)

a co u nas ?? a u mnie w sumie nic sie nei zmienilo pracuje PKB zwiekszam jak to Kimi mowi :D

a co tam ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

no sprawdze ladowanie sprawdze :)

a co u nas ?? a u mnie w sumie nic sie nei zmienilo pracuje PKB zwiekszam jak to Kimi mowi :D

a co tam ?? :)

To pracuj , bo czytałam że likwidują konieczność okazywania dokumentów, że jest się ubezpieczonym i opłaca składki, żeby iść do lekarza czy szpitala i zostać przyjętym. Jak więc wszyscy ci co ich nie mieli ruszą na NFZ-eta to my musimy ostro zapieprzać :D, ale wiesz bezrobocie wtedy spadnie a raczej liczba zarejestrowanych bezrobotnych i będą się w Brukseli chwalić jaka to Polska bogata hehe. Kimi widzę, że furmanke od spodu dopieścił więc już pewnie śmigał na spota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...