Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Sto lat, sto lat, niech żyje żyje naaaaaaam.... :D

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:16_________________________________________________Kasiu, czy masz tam gdzieś Mariusza pod ręką?

Miał dziś do mnie wpaść z laptopem :mysli:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:22_________________________________________________To znaczy, jak chcecie, możecie przyjechać wszyscy :D

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:27_________________________________________________Tak, ja se gadam, a wszyscy offline :disgust:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:30_________________________________________________Mariusz, jak to odczytasz, a mnie nie będzie - napisz esesmana albo dryndnij, ok?

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:49_________________________________________________

Dobra, co prawda i tak Was nie ma, ale tradycyjnie - zawijam na kwadrat :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Oj zięciu, chyba zostaniesz wydziedziczony z rodziny :polew: ew. nawet nie wkroczysz w jej progi :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 17:22_________________________________________________

jak nie można dzwonić jak można, laski wyrywa w robocie a telefonu nie odbierze?

chodzi o Kimiego oczywiście :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zięciu, chyba zostaniesz wydziedziczony z rodziny :polew: ew. nawet nie wkroczysz w jej progi :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 17:22_________________________________________________

jak nie można dzwonić jak można, laski wyrywa w robocie a telefonu nie odbierze?

chodzi o Kimiego oczywiście :tongue4:

Ja mogę WSZYSTKO :decayed:

Wyrywać, dzwonić, pisać, forumować, czatować... :D

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 18:07_________________________________________________LECH do przerwy 1:0 !!! :dance:

Wiem, że jestesmy z Łodzi, ale to jedyna polska drużyna w europejskich pucharach, więc trzymamy kciuki :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:heat: już po części oficjalnej, torty, sałatki owocowe, wina itp.... mam już dość, idę spać :lazy:

Madzia !! Madzia !! Madzia !! :D

Stoo laaat stooo laaat niech żyje, żeje naaaam...

Nieeeech żyjeeee naaaaaaaaam !!! :D

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:00_________________________________________________Impra udana, bo nikogo nie widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym byla w poblizu to bym się wprosila :gwizdanie: :kox: ...lubie torta :slina: :slina: :slina:

O, ja też :D

Najbardziej z bitą smietaną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym byla w poblizu to bym się wprosila :gwizdanie: :kox: ...lubie torta :slina: :slina: :slina:

O, ja też :D

Najbardziej z bitą smietaną :naughty:

...i owockami :hahaha:

wiemy, wiemy Kimi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jedź !!!!!!!!!

z nami lepiej :tongue4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:47_________________________________________________

dokładnie z owocami :polew:

A co, lubisz ? :naughty:

nie, no Ty lubisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECCH !!!!!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dance::thumbup: :oklaski:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:57_________________________________________________spadam ...

dzisiaj mam wieczór piękności :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dance::thumbup: :oklaski:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:57_________________________________________________spadam ...

dzisiaj mam wieczór piękności :kox:

Robisz się na bóstwo? :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...