Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

muszę się pogodzić że nie będę miał Etki :confused4: :confused4: :wallbash: :wallbash: niestety.

:mysli: Chyba że chriss może jeszcze coś pomoże tzn. jego wersja :mysli: zobaczymy.

Kimi nie przejmuj się rolą :pociesz: ............................................................................................. i tak cię wypier......olą :polew: :polew: :polew: :polew:

Nienawidze, jak nie mogę czegos naprawic :disgust:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

muszę się pogodzić że nie będę miał Etki :confused4: :confused4: :wallbash: :wallbash: niestety.

:mysli: Chyba że chriss może jeszcze coś pomoże tzn. jego wersja :mysli: zobaczymy.

Kimi nie przejmuj się rolą :pociesz: ............................................................................................. i tak cię wypier......olą :polew: :polew: :polew: :polew:

Mario a co ty masz tam za system,bo jeżeli 7-ke to moze być kiepsko :mysli:

ale zawsze można spróbować :wink4:

Opublikowano

Mariusz, Nikola kazała napisać:

Adaś,

Dobrze się z Tobą bawiłam, czy przyjedziesz jeszcze do mnie, bo chciałabym się z Tobą jeszcze pobawić

Koniec wiadomości :decayed:

Opublikowano

muszę się pogodzić że nie będę miał Etki :confused4: :confused4: :wallbash: :wallbash: niestety.

:mysli: Chyba że chriss może jeszcze coś pomoże tzn. jego wersja :mysli: zobaczymy.

Kimi nie przejmuj się rolą :pociesz: ............................................................................................. i tak cię wypier......olą :polew: :polew: :polew: :polew:

Mario a co ty masz tam za system,bo jeżeli 7-ke to moze być kiepsko :mysli:

ale zawsze można spróbować :wink4:

no właśnie 7/64 b. ale jak nie spróbujemy to się nie dowiemy :confused4:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 22:09_________________________________________________

Mariusz, Nikola kazała napisać:

Adaś,

Dobrze się z Tobą bawiłam, czy przyjedziesz jeszcze do mnie, bo chciałabym się z Tobą jeszcze pobawić

Koniec wiadomości :decayed:

Adaś jest chętny jak najbardziej :decayed::wink4:

Opublikowano

muszę się pogodzić że nie będę miał Etki :confused4: :confused4: :wallbash: :wallbash: niestety.

:mysli: Chyba że chriss może jeszcze coś pomoże tzn. jego wersja :mysli: zobaczymy.

Kimi nie przejmuj się rolą :pociesz: ............................................................................................. i tak cię wypier......olą :polew: :polew: :polew: :polew:

Mario a co ty masz tam za system,bo jeżeli 7-ke to moze być kiepsko :mysli:

ale zawsze można spróbować :wink4:

no właśnie 7/64 b. ale jak nie spróbujemy to się nie dowiemy :confused4:

Bo wymyślają jakieś quwa systemy był XPek to wszystko śmigało a teraz :wallbash:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 22:13_________________________________________________człowiek musi kombinować :wink4:

Opublikowano

Od Nikoli dla Adasia:

:friends:

No stoi mi tu obok i każe pisać... :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 22:17_________________________________________________

muszę się pogodzić że nie będę miał Etki :confused4: :confused4: :wallbash: :wallbash: niestety.

:mysli: Chyba że chriss może jeszcze coś pomoże tzn. jego wersja :mysli: zobaczymy.

Kimi nie przejmuj się rolą :pociesz: ............................................................................................. i tak cię wypier......olą :polew: :polew: :polew: :polew:

Mario a co ty masz tam za system,bo jeżeli 7-ke to moze być kiepsko :mysli:

ale zawsze można spróbować :wink4:

no właśnie 7/64 b. ale jak nie spróbujemy to się nie dowiemy :confused4:

Bo wymyślają jakieś quwa systemy był XPek to wszystko śmigało a teraz :wallbash:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 22:13_________________________________________________człowiek musi kombinować :wink4:

Bo jakby quwa zaczęli wszyscy używac Linuksa - byłoby po problemie :D

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 22:20_________________________________________________Pyka ktos? :D

Bo ja pykam Mariolkę :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

ja wodę... jak zwierzęta :disgust:

Opublikowano

ta odrazu jak zwierzęta, jak króliczek :decayed:

Opublikowano

UWAGA, hicior z ostatniej chwili: przeczytaj uważnie :!: :!: :!:

- leżę z laptopem na kanapie...

- misiek polewa...(złota gorzka) , podaje mi leżącej...

- ja na to: na leżąco będziesz mi podawał przed śmiercią...

- misiek odpowiada: lepiej nie, bo jeszcze Ci się polepszy?

zajarzył ktoś :?: :?: :?:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
Opublikowano

UWAGA, hicior z ostatniej chwili: przeczytaj uważnie :!: :!: :!:

- leżę z laptopem na kanapie...

- misiek polewa...(złota gorzka) , podaje mi leżącej...

- ja na to: na leżąco będziesz mi podawał przed śmiercią...

- misiek odpowiada: lepiej nie, bo jeszcze Ci się polepszy?

zajarzył ktoś :?: :?: :?:

Ja już bym oberwał patelnią... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to jeszcze nie koniec:

- po tych szczerych wypowiedziach Misiek tak parsknął tym co miał w jamie ustnej że ława była do calutka do mycia :disgust:

Opublikowano

to jeszcze nie koniec:

- po tych szczerych wypowiedziach Misiek tak parsknął tym co miał w jamie ustnej że ława była do calutka do mycia :disgust:

:blink:

Opublikowano

ej no, dajcie spróbować innym tego towaru :wink4:

Opublikowano

Bartuś

po pierwsze: fotki nie są w kolejności

po drugie: zapomniałeś wybielić mi zębów

a miśkowi wstawić :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ej no, dajcie spróbować innym tego towaru :wink4:

Chcesz próbowac tego, co Misiek miał w jamie ustnej? :shocked:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 22:51_________________________________________________Dobra, jedną Mariole puknąłem...

Znaczy się pyknąłem... ;)

Idę po drugą... :D

Opublikowano

Bartuś

po pierwsze: fotki nie są w kolejności

po drugie: zapomniałeś wybielić mi zębów

a miśkowi wstawić :decayed: :decayed: :decayed:

czepialska :acute:, zaraz ci rogi domaluje :tongue4:

ej no, dajcie spróbować innym tego towaru :wink4:

Chcesz próbowac tego, co Misiek miał w jamie ustnej? :shocked:

tego co paliliwcześniej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.