Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Już w 'stolycy' ? :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć Tomek :hi:

miło, że mamy jednego człowieka więcej w łódzkiej bandzie

Kasia - żona Miśka (mariuszzgierz) :>

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Już w 'stolycy' ? :naughty:

no dolecialem

nic nie pamietam ale jestem na miejscu :)

Opublikowano

Cześć Tomek :hi:

miło, że mamy jednego człowieka więcej w łódzkiej bandzie

Kasia - żona Miśka :>

"

"- Bardzo mi przykro inżynier Mamoń jestem.

- Bardzo mi przykro Sidorowski."

"

:polew:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:34_________________________________________________

:hi:

Już w 'stolycy' ? :naughty:

no dolecialem

nic nie pamietam ale jestem na miejscu :)

To na śpiocha jechałeś czy taki nawalony? :>

Opublikowano

Witaj Kasia :hi:

jeszcze nie do końca ale już niedługo:)

Opublikowano

:hi:

Już w 'stolycy' ? :naughty:

no dolecialem

nic nie pamietam ale jestem na miejscu :)

Seba, to co ? poleciał po trasie 1 łiskacz czy 2 ??? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hmm w sumie to nie wiem duzo nie wypilem cwiartke i 2 piwka :/

taki dzien taki humor taki nastroj takie zycie ...

Opublikowano

Witaj Kasia :hi:

jeszcze nie do końca ale już niedługo:)

Spookoo, ja też tak zaczynałem :naughty:

Jak pojechałem na pierwszego spota, to nikogo nie znałem i stałem z boku jak taka c*paa...

Nie wiedziałem, co ze sobą zrobić, to jarałem jednego szluga za drugim :D

Aż w końcu Pani Miśkowa się do mnie odezwała PIERWSZA - pamiętam, jak dziś :D

Opublikowano

hmm w sumie to nie wiem duzo nie wypilem cwiartke i 2 piwka :/

taki dzien taki humor taki nastroj takie zycie ...

:pociesz:

Opublikowano

obawiam się ze u mnie będzie podobnie no ale człowiek z człowiekiem się dogada

Opublikowano

obawiam się ze u mnie będzie podobnie no ale człowiek z człowiekiem się dogada

I to bez auta pojechałem na dodatek, bo jeszcze nie miałem.

I się mnie ktoś pyta: Czym przyjechałeś?

A ja na to: ósemką...

A on: Audi A8?

A ja: nie, tramwajem, linii 8

:D

Także luzik, będzie git, jak sie pojawisz, zjedzą Cię na zimno, bez przystawek.... ;)

Opublikowano

Witaj Kasia :hi:

jeszcze nie do końca ale już niedługo:)

Spookoo, ja też tak zaczynałem :naughty:

Jak pojechałem na pierwszego spota, to nikogo nie znałem i stałem z boku jak taka pipka...

Nie wiedziałem, co ze sobą zrobić, to jarałem jednego szluga za drugim :D

Aż w końcu Pani Miśkowa się do mnie odezwała PIERWSZA - pamiętam, jak dziś :D

:>

Kimi, wiem, zawsze się pamięta ten pierwszy raz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witaj Kasia :hi:

jeszcze nie do końca ale już niedługo:)

Spookoo, ja też tak zaczynałem :naughty:

Jak pojechałem na pierwszego spota, to nikogo nie znałem i stałem z boku jak taka pipka...

Nie wiedziałem, co ze sobą zrobić, to jarałem jednego szluga za drugim :D

Aż w końcu Pani Miśkowa się do mnie odezwała PIERWSZA - pamiętam, jak dziś :D

pamietam ze ze mna jechales ;) jakos nie wiem czy to na pierwszym bylo ale jakos na poczatku :)

Opublikowano

Witaj Kasia :hi:

jeszcze nie do końca ale już niedługo:)

Spookoo, ja też tak zaczynałem :naughty:

Jak pojechałem na pierwszego spota, to nikogo nie znałem i stałem z boku jak taka pipka...

Nie wiedziałem, co ze sobą zrobić, to jarałem jednego szluga za drugim :D

Aż w końcu Pani Miśkowa się do mnie odezwała PIERWSZA - pamiętam, jak dziś :D

:>

Kimi, wiem, zawsze się pamięta ten pierwszy raz :decayed:

Nooo.... ;(

To było takie wzruszające przeżycie.... :pociesz:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:43_________________________________________________Seba, dokładnie, jechaliśmy na ten mecz na Stawy Jana :D[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:43_________________________________________________

A z powrotem zabrałem się "na sępa" z Mariem i Adasiem :D

Opublikowano

no to widze ze ciekawie sie zapowiada:) odbiore autko i jak bedzie jakis spocik to postaram sie wpasc

Opublikowano

obawiam się ze u mnie będzie podobnie no ale człowiek z człowiekiem się dogada

I to bez auta pojechałem na dodatek, bo jeszcze nie miałem.

I się mnie ktoś pyta: Czym przyjechałeś?

A ja na to: ósemką...

A on: Audi A8?

A ja: nie, tramwajem, linii 8

:D

Także luzik, będzie git, jak sie pojawisz, zjedzą Cię na zimno, bez przystawek.... ;)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kimi pocieszny jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A Misiek pamięta, że Cię do domu odwoził :>

Opublikowano

Ale ja naprawdę wtedy pojechałem tramwajem :blink:

Opublikowano
  • Autor

mnie za tydzien nie ma :( niestety aczkolwiek zobaczymy :)

Opublikowano

no to widze ze ciekawie sie zapowiada:) odbiore autko i jak bedzie jakis spocik to postaram sie wpasc

Ty się nie staraj, tylko przyjedź :wink4:

Opublikowano

Seba, kiedy w końcu do nas przyjedziesz :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.