Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hmm kumam no spoko dzieki za info :) postaram sie dowiedziec ile tutaj i porownamy ceny ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:blink: :blink: :blink: a tutaj 150 zl montaz demontaz i 250 naprawa :blink: :blink: :blink:

:shocked: :shocked: :shocked: to troche sie cenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink: :blink: a tutaj 150 zl montaz demontaz i 250 naprawa :blink: :blink: :blink:

w 'stolycy' ? :blink:

400 PLN wobec 160 PLN w Łodzi ? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty no teraz znalalzlem jakis warsztat mietka bo ten pierwszy to taki mocno polecany w warszawie i faktycznie robilem juz tam cos u nich

i nie powiem narazie jestem zadowolony ale teraz dzwonilem do mietka czyli pierwszy lepszy przypadkowy w jakiejs dziurce

i powiedzial 350 zl minimum :D

chyba mnie nie stac na naprawe rozruszniaka w warszawie ;) wiec za tydzien w lodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink: :blink: a tutaj 150 zl montaz demontaz i 250 naprawa :blink: :blink: :blink:

w 'stolycy' ? :blink:

400 PLN wobec 160 PLN w Łodzi ? :shocked:

jak dzwoniłem to pytałem o naprawe(regeneracje) więc nie wiadomo czy z montażem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty no teraz znalalzlem jakis warsztat mietka bo ten pierwszy to taki mocno polecany w warszawie i faktycznie robilem juz tam cos u nich

i nie powiem narazie jestem zadowolony ale teraz dzwonilem do mietka czyli pierwszy lepszy przypadkowy w jakiejs dziurce

i powiedzial 350 zl minimum :D

chyba mnie nie stac na naprawe rozruszniaka w warszawie ;) wiec za tydzien w lodzi :)

Seba, może u tych moich Cię umówić, co? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze polecasz ?? fakturka bedzie ?? dobrze zrobia ?? ;) moge zaryzykowac jak twierdzisz ze sie znaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze polecasz ?? fakturka bedzie ?? dobrze zrobia ?? ;) moge zaryzykowac jak twierdzisz ze sie znaja ;)

Zadzwonię, dowiem się co i jak i wszystko Ci napiszę na priv, ok?

A co do jakości:

"Będzie Pan zadowolooooony... będzie Pan zadowolooooony...." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zadzwonić zpytać kolega coś u nich robił:

Naprawa rozruszników i alternatorów .Warszawa Ul. SWIERSZA 46 .tel 22-8639339,22-8639338.[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:38_________________________________________________a tu masz tam gdze ja robiłem w łodzi to jest elektryk samochodowy 509490800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki doki podziekowal :)Kimi chriss :notworthy::good:

Podziękujesz, jak będziesz miał zrobione ;)

Seba, pyknij mi tylko na PW, CO dokładnie chcesz zrobić, żebym potem na idiotę nie wyszedł przed Tobą :D[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:44_________________________________________________I wyślij mi na PW swój telefon, a ja wieczorem do nich zadzwonię i wszystkiego się dowiem i do Ciebie oddzwonię, pasuje Ci tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie trochę Sebkowi popracować :polew: bo pewnie juz nie może oddechu złapać :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie trochę Sebkowi popracować :polew: bo pewnie juz nie może oddechu złapać :polew: :polew: :polew:

Ja tylko niosę pomoc !!! ;)

Tomek, nie czaj się !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no pracuje pracuje dzisiaj skoczylo pkb znacznie ;) i jeszcze skoczy do napewno :)[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 16:18_________________________________________________no to ja powiem dzisiaj jak Kimi zawijam na kwadrat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no pracuje pracuje dzisiaj skoczylo pkb znacznie ;) i jeszcze skoczy do napewno :)[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 16:18_________________________________________________no to ja powiem dzisiaj jak Kimi zawijam na kwadrat :P

Moja szkoła.... :papa:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 16:41_________________________________________________

To teraz ja: zawijam na kwadrat :D

:papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...