Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aloha kakahiaka[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 07:21_________________________________________________

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tener una niña hermoso día agradable... :naughty:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 07:23_________________________________________________

aloha kakahiaka[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 07:21_________________________________________________

po hawajsku jakby się ktoś pytał :wink4:

- Proszę nie podpowiadać !!!

:decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 07:25_________________________________________________

Pamiętacie taki hicior "La cucaracha" ???

Znalazłem tłumaczenie - i spadłem z krzesła :laghing2:

"La Cucaracha"

La cucaracha, la cucaracha

(Karaluch, karaluch)

Ya no puede caminar

(Już nie może chodzić)

Porque no tiene, porque le falta

(Ponieważ nie ma, ponieważ mu brakuje)

Unas patitas pa(ra) andar.

(Nóżek do chodzenia.)

Ya murió la cucaracha

(Już umarł karaluch)

Ya la llevan a enterrar

(już go niosą by pogrzebać)

Entre cuatro zopilotes

(pomiędzy czterema sępami)

Y un ratón de sacristán.

(i myszą kościelną.)

Opublikowano

fajnie, ale nie mam czasu na rozszyfrowanie tych niewiadomych - :witch: z Adasiem do szkoły :disgust:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 07:28_________________________________________________Paaaaaaaaaaa

Opublikowano

fajnie, ale nie mam czasu na rozszyfrowanie tych niewiadomych - :witch: z Adasiem do szkoły :disgust:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 07:28_________________________________________________Paaaaaaaaaaa

:papa:

Opublikowano
  • Autor
:hi:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 07:58_________________________________________________19 do 20 POL - TUR
Opublikowano

Spadam do roboty, dzisiaj jesteśmy do 16, a potem mamy firmową imprezkę w pubie :naughty:

Może jakąś foczkę zaliczę.... :naughty::tongue4::sex:

Opublikowano
  • Autor

Spadam do roboty, dzisiaj jesteśmy do 16, a potem mamy firmową imprezkę w pubie :naughty:

Może jakąś foczkę zaliczę.... :naughty::tongue4::sex:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: Ty masz zone i corke synu marnotrawny :D:P

a idz i baw sie :P byle nikt Cie nie zlapal :P:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

magandang araw :hi:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 08:27_________________________________________________Marian, jak świątecznie sie zrobilo :naughty:

od razu sobie przypomniałam że za miesiąc Mikołaj :kox:

Opublikowano

Kimi, a w którym pubie? W którym? :slina:

Opublikowano
  • Autor

heheh dobrze dobrze pelna inwigilacja :P

Opublikowano

ja będę w pracy, ale swoich ludzi tam podeślę :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Proszę bardzo:

"Dwie dłonie" na Wólczańskiej :tongue4:

A Waszych ludzi wyroluję w przerwie pomiędzy zaliczaniem foczek :D

Opublikowano

w dwóch dłoniach powiadasz :mysli: klub dla głuchoniemych :gwizdanie: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Kimi jest taki pewny ze tak mnie korci zeby mu zrobic psikusa :P:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

"dwie dłonie" mnie to z czym innym się kojarzy :gwizdanie:

Opublikowano

w dwóch dłoniach powiadasz :mysli: klub dla głuchoniemych :gwizdanie: :mysli: :mysli:

Eheś, dokładnie.

Ale to nasz szefo wymyślił ten lokal :naughty:

Kimi jest taki pewny ze tak mnie korci zeby mu zrobic psikusa :P:evil: :evil: :evil:

No risk, no fun... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no i masz i kusi no :P

Opublikowano

no i masz i kusi no :P

To "one" kuszą :D

Te foczki... ;)

Opublikowano

foczki, loczki, sroczki, na pewno będą głuchonieme :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.