Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, bez jaj, bo jak kiedyś zostawię kompa "bez opieki" i moja Szanowna Małżonka zerknie na ekran i zobaczy takie teksty, to najpierw przez balkon poleci komp, potem moje rzeczy, a na końcu ja :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi nie przesadzaj - nie będzie tak źle :cool1: :cool1:

Opublikowano

Kimi nie przesadzaj - nie będzie tak źle :cool1: :cool1:

Mówisz? Że kompa oszczędzi? :polew:

Opublikowano

Kimi nie przesadzaj - nie będzie tak źle :cool1: :cool1:

Mówisz? Że kompa oszczędzi? :polew:

przede wszystkim a później podszyje się pod ciebie i będzie klikała w twoim imieniu czekając na efekty :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi nie przesadzaj - nie będzie tak źle :cool1: :cool1:

Mówisz? Że kompa oszczędzi? :polew:

przede wszystkim a później podszyje się pod ciebie i będzie klikała w twoim imieniu czekając na efekty :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Dobra, to ustalmy jakiś znak rozpoznawczy, że ja to ja, ok? :blink:

Na przykład, moja żona nigdy nie napisałaby, że lubi foczki.

Więc jak się ktoś zapyta, czy lubię foczki, a odpowiedź będzie - "nie lubię" albo "co to za głupie pytanie?" - to znaczy, że to nie ja.

:tongue4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 16:06_________________________________________________

Dobra, ja lecę.

Miłego popołudnia :papa:

I ciiii! Ani słowa... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

heheh ten jaki szybki :) obstawiam ze najpierw Ty wylecisz :P

Opublikowano

kurcze położyłem się na chwileczkę :gwizdanie: a ty ino myk i już 18.20 :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no no leci kabarecik :D Pykasz dzisiaj Mario ?? :D

Opublikowano

hehehe no no leci kabarecik :D Pykasz dzisiaj Mario ?? :D

chorego się pytają :polew: :polew: jasne że pykam :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

no dobra to ja lece na silownie troche na saune i wroce i moge pykac pozatym musze kupic cos bo nie mam co pykac jeszcze :P takze jakos kolo 21ej bede ok ?? wytrzymasz ?? :P tzn mozesz pykac tylko doczekaj :P

Opublikowano

no dobra to ja lece na silownie troche na saune i wroce i moge pykac pozatym musze kupic cos bo nie mam co pykac jeszcze :P takze jakos kolo 21ej bede ok ?? wytrzymasz ?? :P tzn mozesz pykac tylko doczekaj :P

:polew: :polew: :polew:

no mnie też troszkę nie było - byłem w sklepie :wink4: wytrzymam :good: wytrzymam :good: no i doczekam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:08_________________________________________________a propos siłki i sauny to też bym troszkę pochodził :mysli: tylko tak trochę nie ma vervy samemu :confused4: :confused4:

Opublikowano

...to z Kasią :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jestem :D jeszcze szybka kapiel i .... :D:drunk:

Opublikowano

no to gitez majonez :good: właśnie patrzyłem w nacie na "RENIFERU" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:47_________________________________________________no to co Pykniemy :?: :?: :?: :drunk: tylko żeby egzotyka pytania was nie powaliła :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no no :DPYK :D wykapany wypachniony ogolony oliwka natarty moge isc na wieczory panienskie tanczyc :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

Opublikowano

pany a jakby się chętni znaleźli to można by troche po hali polatać :gwizdanie:

Opublikowano

...to z Kasią :wink4:

jeszcze by mi się tak odchudziła i co :shocked: :shocked: musiał bym szukać nowej :dance: :dance: :drool: :drool: żonki :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:56_________________________________________________

pany a jakby się chętni znaleźli to można by troche po hali polatać :gwizdanie:

jeśli było by to regularnie to ja naprawdę :good: :good:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:57_________________________________________________A Kimi tam wyrywa foczki :polew::kox: :gwizdanie: :polew::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

...to z Kasią :wink4:

jeszcze by mi się tak odchudziła i co :shocked: :shocked: musiał bym szukać nowej :dance: :dance: :drool: :drool: żonki :polew: :polew:

Kasia ma chory kręgosłup i nie może się zbytnio wysilać, chyba że leżeć i pachnieć ... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

wszystko zależy od liczby chętnych

Opublikowano

hehehe no no :DPYK :D wykapany wypachniony ogolony oliwka natarty moge isc na wieczory panienskie tanczyc :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

jaaaaaaaaaa, chciałabym dotknąć :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.