Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem jestem :wink4: tak delikatnie zaproponuję :naughty: PYK :drunk::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

qrde, nie mam co pykać... My nie jesteśmy przypadkiem alkoholikami? :gwizdanie:

Opublikowano

qrde, nie mam co pykać... My nie jesteśmy przypadkiem alkoholikami? :gwizdanie:

:no: :no: :no: po prostu lubimy się co dziennie spotkać, a że przy kompie i piwku - niech każdy sobie tłumaczy jak chce :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 21:50_________________________________________________czy wam też troszkę "ciężko" chodzi dzisiaj forum :mysli: :mysli: czy tylko u mnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hmm mi dziala dobrze i nie jestem alkoholikiem !!!!

po prostu swiat jest nie do zniesienia na trzezwo :D

Opublikowano

Myślałem, że dostanę jakąś odpowiedź w stylu "Pij, nie pi****l!!!", ale Mario dzielnie wybrnął z sytuacji :decayed:

Opublikowano

Myślałem, że dostanę jakąś odpowiedź w stylu "Pij, nie pi****l!!!", ale Mario dzielnie wybrnął z sytuacji :decayed:

nie jedna osoba mówiła że jestem troszkę jak dyplomata :wink4: ku..wa :wallbash: czemu nie poszedłem w tym kierunku :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem, że dostanę jakąś odpowiedź w stylu "Pij, nie pi****l!!!", ale Mario dzielnie wybrnął z sytuacji :decayed:

hahahah ja juz nie widze czesci postow :D hmm a pije niby piwko nie metanol :P [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 21:59_________________________________________________

Myślałem, że dostanę jakąś odpowiedź w stylu "Pij, nie pi****l!!!", ale Mario dzielnie wybrnął z sytuacji :decayed:

nie jedna osoba mówiła że jestem troszkę jak dyplomata :wink4: ku..wa :wallbash: czemu nie poszedłem w tym kierunku :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

cos w tym jest Mario... :)

Opublikowano

pociągnę mało dyplomatycznie - jebniemy po Grzdylu :drunk:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:03_________________________________________________Dyplomata też musi umieć tak mówić :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jasne ze jebniemy :D Mario :D z Toba zawsze :D

Opublikowano

jasne ze jebniemy :D Mario :D z Toba zawsze :D

Seba wiedziałem że można na ciebie liczyć :wink4: :wink4: :good: :good:

Opublikowano

do takiego modela to i ja bym się przytuliła :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

dostałem od Kimi-ego mms-a , ludzie umieją się bawić

5669.jpg

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano

noooo, i jednak jak obiecał to obiecał :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:16_________________________________________________to te głuche i szczerbate :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jasny f*ck...konkretna impreza :>

Opublikowano

damn, gdzie mam podjechac ????

Opublikowano
  • Autor

jasne ze jebniemy :D Mario :D z Toba zawsze :D

Seba wiedziałem że można na ciebie liczyć :wink4: :wink4: :good: :good:

zawsze ....

do takiego modela to i ja bym się przytuliła :slina: :slina: :slina:

ma jakies sterczace cycki ....

Opublikowano

jestem lekko zaskoczony werdyktem jury :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

hmm ja w sumie tez ale ta ostatnia co zostal ... lubie ja... moze dlatego ze czasem wpada do mnie ... :embarrassed: :embarrassed: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

hmm ja w sumie tez ale ta ostatnia co zostal ... lubie ja... moze dlatego ze czasem wpada do mnie ... :embarrassed: :embarrassed: :slina: :slina: :slina: :slina:

w sumie Wa-wa ma swoje prawa ale i obowiązki - warto kręcić się w stolicy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co ja moge powiedziec ... nie lubie tego miasta... :( :gwizdanie: :gwizdanie: ale ... ma swoje plusy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.