Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kasiu a co mam robic :P siedze sobie ladnie swieta sa ;P

czesc Aniu :D:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 15:18_________________________________________________no i masz a ja sie zakrecilem a nikogo nie ma :(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja jestem;p Wziąłem się za pieczenie, skoro nie ma co pić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i widzisz ja wlansie marynuje kure :D dzisiaj kura na osttro :D

dogadamy sie :D

boje sie tylko ze juz niemam co pic a dzisiaj wszzystko zamkniete :(

Opublikowano

Ja też jestem, byłem pogrzebać w Adzie i kurna mało brakowało, a bym maski nie zamknął :D

"Zastał" się mechanizm w pasie przednim, trochę go rozruszałem i poszło, ale w wolnej chwili będę musiał go porządnie wyczyścić i nasmarować, bo dzisiaj już mi łapy zgrabiały i ciemno się zrobiło i wielkie gie widać.

Opublikowano

:shocked: to zapasów nie zrobiłeś :wink4:

są jeszcze stacje benzynowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 16:29_________________________________________________chyba ze w stolycy stacje tez zamykają :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:shocked: to zapasów nie zrobiłeś :wink4:

są jeszcze stacje benzynowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 16:29_________________________________________________chyba ze w stolycy stacje tez zamykają :polew: :polew: :polew:

I o 20-tej zwijają asfalt :polew:

Opublikowano
  • Autor

:shocked: to zapasów nie zrobiłeś :wink4:

są jeszcze stacje benzynowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 16:29_________________________________________________chyba ze w stolycy stacje tez zamykają :polew: :polew: :polew:

hehe dobra teraz to juz zaczynam panikowac wypilem ostatnie piwko :D juz dawno nie bedac na grilu wpypilem piwko o 16ej :D kurde i nie mam nic na wieczor :( masakra jakas :(

Opublikowano

wyjdź na jakąś metę;D

Opublikowano
  • Autor

ale ja tu nic i nikogo nie znam :( najlbizsza metke mam na rzgowskiej w lodzi :( ehhh nie pije wodki z metki :P

Opublikowano

:shocked: to zapasów nie zrobiłeś :wink4:

są jeszcze stacje benzynowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 16:29_________________________________________________chyba ze w stolycy stacje tez zamykają :polew: :polew: :polew:

hehe dobra teraz to juz zaczynam panikowac wypilem ostatnie piwko :D juz dawno nie bedac na grilu wpypilem piwko o 16ej :D kurde i nie mam nic na wieczor :( masakra jakas :(

No nie masz gdzieś pod ręką stacji naprawdę?

Opublikowano
  • Autor

najwazniejsze ze juz kura sie ladniena grilu piecze :D na ostro :D[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 16:44_________________________________________________Kimi nie znam :( wpadasz z dostawa ?? :decayed:

Opublikowano

najwazniejsze ze juz kura sie ladniena grilu piecze :D na ostro :D[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 16:44_________________________________________________Kimi nie znam :( wpadasz z dostawa ?? :decayed:

Do Wawy ?

yyyy... nie chce mi się.... :tongue4:

Opublikowano

czyżby spot w wawie? :>

Opublikowano

2 lyki metki to sposob dla zdrowej sylwetki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmm a kto reflektuje ???

Opublikowano

byś dał hasło wcześniej to by sie ekipą podjechało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

;(

Opublikowano

czyżby spot w wawie? :>

teraz to już nie ma kierowcy, trzeba było wcześniej proponować, ojjjj była by niespodziana była ...... :>

Opublikowano

ja jeszcze nie piłem;p

Opublikowano

a co tu taka cisza :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.