Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

:hi:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 12:04_________________________________________________rs4beach01800gh9.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

:bry:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 12:06_________________________________________________Kimi na pewno Prezesowi chodziło o tą białą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :good: :good: :good:

Opublikowano

:bry:

:hi:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 12:04_________________________________________________rs4beach01800gh9.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

No jeżeli to prezent dla mnie to :good: tylko że to ma być Avant :gwizdanie:

Opublikowano
Silniki V8 4.2 FSI 2xDOHC

Skrzynia biegów 6-biegowa manualna

Rodzaj napędu AWD

:zemdlal:

Dobra, dziękuję za uwagę, zachorowałem....

Opublikowano
  • Autor

ale tu cicho dzisiaj

Opublikowano

ale tu cicho dzisiaj

Ja jestem cały czas, ale nikt nic nie pisze, to się nie wyrywam... :gwizdanie:

Opublikowano

ale tu cicho dzisiaj

Ja jestem cały czas, ale nikt nic nie pisze, to się nie wyrywam... :gwizdanie:

może lepiej było by się trochę powyrywać :wink4: tak to każdy patrzy :confused4: i nic nie widzi :no:

zagaduj troszkę, a poza tym ja i Seba też nie raz gadaliśmy sami ze sobą :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

hej, hej, :buziak: dla wszystkich

widzę, że sam PREZES HUGO nas dzisiaj odwiedził :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 17:00_________________________________________________

ale tu cicho dzisiaj

Ja jestem cały czas, ale nikt nic nie pisze, to się nie wyrywam... :gwizdanie:

może lepiej było by się trochę powyrywać :wink4: tak to każdy patrzy :confused4: i nic nie widzi :no:

zagaduj troszkę, a poza tym ja i Seba też nie raz gadaliśmy sami ze sobą :polew: :polew:

i nawet piliście sami ze sobą :drunk:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

hej, hej, :buziak: dla wszystkich

widzę, że sam prezes hugo nas dzisiaj odwiedził :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 17:00_________________________________________________

ale tu cicho dzisiaj

Ja jestem cały czas, ale nikt nic nie pisze, to się nie wyrywam... :gwizdanie:

może lepiej było by się trochę powyrywać :wink4: tak to każdy patrzy :confused4: i nic nie widzi :no:

zagaduj troszkę, a poza tym ja i Seba też nie raz gadaliśmy sami ze sobą :polew: :polew:

i nawet piliście sami ze sobą :drunk:

Pani Kasiu Prezes pisze się z dużej litery :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

no :acute: masz szczęście :wink4:

bo inaczej to by było kicanie........................... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi: kto dzisiaj :drunk: ???
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: kto dzisiaj :drunk: ???

ja troszkę mogę :confused4: troszkę bo idę na film na 21.40 i chciałbym obejrzeć (tzn. do kina) :kox: :kox: :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 17:52_________________________________________________Pani Aniu co z tym listonoszem bo nie mogę rozkminić :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

jak na Was patrzę to widzę że dzień bez alkoholu to dzień stracony

dlatego PYK :evil:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

:siema: byku. W jakiej części Polski dzisiaj byłeś :naughty:

Opublikowano

dzisiaj tylko Rawa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak na Was patrzę to widzę że dzień bez alkoholu to dzień stracony

dlatego PYK :evil:

:drunk:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

PYYYYK ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.